ایلوستریتور چیست؟ و ساخت لوگو در آن

  1. خانه
  2. دسته 5 تایی طراحی لوگو
  3. جزئیات مقاله
فریلنسرها

ساخت لوگو در ایلوستریتور
Adobe Illustrator چیست؟
Adobe Illustrator می تواند به هر کسب و کار یا کاربر کمک کند تا ابزارهای بازاریابی و تبلیغاتی را برای تبلیغ کسب و کار یا محصول خود ایجاد کند. بازاریابی و تبلیغات می تواند شما را از سایر مشاغل متمایز کند و Adobe Illustrator می تواند در این زمینه به شما کمک کند. این مقاله هر آنچه را که باید در مورد Adobe Illustrator بدانید را به شما می گوید. در مورد تکنیک‌هایی که Illustrator ارائه می‌کند، کارهایی که می‌توانید با آن انجام دهید، ویژگی‌های جدید و هزینه‌های Illustrator صحبت خواهیم کرد.

طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی پوستر ساخت لوگو در فریلنس پروژه

adobe illustrator

فهرست مطالب
Adobe Illustrator برای چه مواردی استفاده می شود؟
نحوه بازاریابی و تبلیغ شرکت خود بسیار مهم است. بسیاری از طراحان گرافیک و متخصصان از Adobe Illustrator برای کسب و کار خود یا استفاده شخصی خود استفاده می کنند.

هنر وکتور
یکی از محبوب ترین ابزارهایی که Adobe Illustrator برای آن استفاده می شود، گرافیک برداری است. گرافیک برداری به شما امکان می دهد آثار هنری یا آرم را به هر اندازه ای که می خواهید بدون از دست دادن وضوح بسازید.

آنها برای مشاغل کوچکی که می خواهند اشکال مختلف در اندازه های لوگوی خود بسازند، برچسب هایی را برای قرار دادن روی محصولات خود یا برای طراحی پوستر حتی بیلبوردها بسازند، عالی هستند.

ساخت لوگو
ساخت لوگو

طراحی فونت تایپوگرافی


آیا از استفاده از همان فونت خسته شده اید؟ و آیا می خواهید فونت دلخواه خود را ایجاد کنید؟ Adobe Illustrator این امکان را به شما می دهد. در ایلاستریتور، می توانید با دست آزاد نقاشی کنید یا می توانید حروف دست خود را وارد کنید. Adobe دستورالعمل هایی را در مورد نحوه انجام این کار در وب سایت خود به شما می دهد.

طراحی آیکون


آیا نیاز به طراحی آیکون برای وب سایت خود دارید؟ Adobe Illustrator اینجاست تا به شما کمک کند! ایلاستریتور به شما این امکان را می دهد که طرح های خود را روی کاغذ ترسیم کرده و آنها را به ایلوستریتور وارد کنید. برای زیباتر کردن نماد خود می توانید اشکال برداری را روی هم چیده و ترکیب کنید. می خواهید کمی رنگ اضافه کنید؟ در ایلوستریتور، می توانید رنگ را اعمال کنید و کدورت را تنظیم کنید تا نماد عالی ایجاد شود.

طراحی اینفوگرافیک


در این مقاله، ما در مورد چگونگی استفاده از Adobe Illustrator برای ایجاد ابزارهای بازاریابی و تبلیغات برای تبلیغ یک تجارت، نام تجاری یا محصول صحبت می کنیم. با این حال، شما همچنین می توانید از Illustrator برای سازماندهی داده ها با ایجاد نمودارهای دایره ای و نمودارها استفاده کنید. در illustrator می‌توانید نمودارها و نمودارهای خلاقانه‌ای بسازید که نمی‌توانید اکسل یا هر نرم‌افزار دیگری بسازید. Illustrator به شما امکان می دهد با اضافه کردن تصاویر و نمادها، نمودارها، نمودارهای دایره ای و فلوچارت های چشم نواز ایجاد کنید. نمودارها و نمودارها در Illustrator نیز به راحتی به روز می شوند. با ابزار نمودارها، می توانید اطلاعات و نقاط داده را بدون نیاز به انجام مجدد آثار هنری خود تنظیم کنید.

طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی پوستر ساخت لوگو در فریلنس پروژه

با adobe illustrator چه کاری می توانید انجام دهید

آموزش های Adobe Illustrator


Adobe Illustrator یک نرم افزار کاربردی است که استفاده از آن نسبتاً آسان است. آموزش های رایگان زیادی در وب سایت Adobe برای نحوه انجام بسیاری از تکنیک ها، از نحوه ایجاد اشکال، ایجاد ابزارهای طراحی، و افزودن تصاویر و جلوه های هنری وجود دارد. این آموزش ها ویدیوهایی از 11 تا 30 دقیقه هستند. Adobe Illustrator نه تنها ویدئوهایی را برای آموزش نحوه استفاده از نرم افزار خود برای کاربران مبتدی و با تجربه به مشتریان ارائه می دهد، بلکه بسیاری از پلتفرم های دیگر ویدئوهایی در مورد نحوه استفاده و ارتقاء مهارت های خود با Adobe Illustrator دارند. Skillshare و YouTube آموزش های مختلفی را در مورد نحوه یادگیری یا پیشرفت مهارت های خود با Adobe Illustrator نیز ارائه می دهند.

آموزش های رایگان Adobe Illustrator ارائه می دهد:
متن را به طرح های خود اضافه کنید
با ابزار طراحی ایجاد کنید
طراحی با رنگ
با اشکال ایجاد کنید
طراحی با حالت های کدورت و ترکیب
یک الگو ایجاد و اعمال کنید


با Adobe Illustrator چه کاری می توانید انجام دهید؟


کارهای زیادی وجود دارد که با Adobe Illustrator انجام می دهید و گزینه ها بی پایان هستند. این به کسب و کارها و کاربران اجازه می دهد تا گرافیک و تبلیغات خود را ایجاد کنند. Adobe به شما این امکان را می دهد که لوگوهای خود را بسازید. Abode به شما این امکان را می دهد که این آرم ها را به صورت گرافیک برداری بسازید که به شما امکان می دهد با از دست دادن وضوح آن را به اندازه دلخواه خود کوچک یا بزرگ کنید. شما همچنین می توانید کارت ویزیت شخصی خود را با Illustrator بسازید و آنها را به هر اندازه و شکلی که می خواهید بسازید. Adobe Illustrator حتی به شما امکان می دهد امضاهای ایمیلی ایجاد کنید که به مشتریان یا همکاران اجازه می دهد روی امضاهای شما کلیک کنند و بلافاصله آنها را به وب سایت های شخصی یا حساب های رسانه های اجتماعی خود هدایت کنید. این لیست همچنان ادامه دارد و حتی پیراهن هایی برای کسب و کار شما با طرح های گمرکی نیز وجود دارد.

طراحی بنر شبکه های اجتماعی
بنرهای رسانه های اجتماعی را می توان برای شرکت های لینکدین، توییتر، یوتیوب یا صفحه فیس بوک شما استفاده کرد. پروفایل اجتماعی شما در افزایش فروش و ایجاد برند شما مهم است.

مراحل زیر را در مورد نحوه ایجاد بنر رسانه اجتماعی برای کسب و کار یا برند شخصی خود دنبال کنید:

عکس خود را اضافه کنید، فایل > مکان را انتخاب کنید و سپس برای کشیدن تصویر کلیک کنید. سپس راست کلیک کرده و Arrange > را انتخاب کرده و در صورت تمایل آن را برای نمایش یک متن ارسال کنید.
در مرحله بعد، لوگوی خود را برای شخصی سازی بنر خود اضافه کنید.
یک متن و طرح سفارشی اضافه کنید. هر خط را با ابزار type انتخاب کنید و متن خود را جایگزین آن کنید و با تغییر فونت و استایل آن را مال خود کنید.
در نهایت، در صفحات رسانه های اجتماعی خود آپلود کنید و برند خود را منعکس کنید!
adobe illustrator چیست؟

طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی پوستر ساخت لوگو در فریلنس پروژه

طراحی لوگو
لوگوی شما اولین چیز خواهد بود هنگامی که به برند یا شرکت شما فکر می کند به ذهن مشتری می رسد. وقتی به مک دونالد فکر می کنید، چه چیزی به ذهنتان می رسد؟ طاق های طلایی مهم است که لوگویی طراحی کنید که نشان دهنده شما یا محصول شما باشد.

یک سند ایجاد کنید و تصویری مرتبط با آنچه می‌خواهید ایجاد کنید بیاورید تا آن را با آن مقایسه کنید.
برای ساخت لوگوی خود از اشکال مختلفی استفاده کنید.
با استفاده از کنترل‌هایی که Adobe ارائه می‌دهد، رنگ‌ها را روی لوگوی خود اعمال کنید که به شما امکان ویرایش می‌دهد.


اکنون لوگوی خود را به شکلی که می خواهید تنظیم و مقیاس کنید.
نام برند یا شرکت خود را به لوگوی خود اضافه کنید.
لوگوی خود را ذخیره کنید!
متن را به طرح های خود اضافه کنید
قبل از ساخت هر لوگو یا بنر رسانه های اجتماعی، باید یاد بگیرید که چگونه به طرح های خود متن اضافه کنید. متن ها را به طرح های خود به صورت بسیار ساده اضافه کنید و فقط باید چند مرحله را دنبال کنید.

طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی پوستر ساخت لوگو در فریلنس پروژه

افزودن یک خط متن: در Adobe Illustrator، ابزار نوع را در پانل ابزارها انتخاب کنید، برای افزودن یک متن مکان به سند خود کلیک کنید. این نوع متن مکان‌دار نوعی نقطه است که در یک مکان خاص به سند اضافه می‌شود. سپس ابزار انتخاب را در پنل های ابزار انتخاب کنید. با این کار کادری در اطراف متن شما ایجاد می شود که به آن شیء متنی می گویند. در نهایت، متن را بکشید تا آن را تغییر دهید.
افزودن پاراگراف متن: با استفاده از ابزار type، آن را در پنجره doc بکشید تا متن جدیدی به سند اضافه شود. با انتخاب متن مکان‌دار، می‌توانید شی متن را تایپ کنید.
قالب بندی متن: هنگام انتخاب فونت در منوی خانواده فونت، می توانید برای یافتن فونت های مختلف، روی بیشتر کلیک کنید. وقتی فونتی را پیدا کردید که دوست دارید، برای همگام‌سازی، روی Activate کلیک کنید و فونتی که انتخاب می‌کنید با رایانه شما همگام‌سازی می‌شود. اگر می خواهید رنگ متن خود را تغییر دهید، روی رنگ پر در پانل ویژگی ها کلیک کنید و یک رنگ را انتخاب کنید.
بسیاری دیگر از Adobe Illustrators وجود دارند که به شما امکان می دهند ایجاد کنید و لیست ادامه پیدا می کند. کارهای دیگری که می توانید با Adobe Illustrator انجام دهید:

طراحی لوگو طراحی گرافیک طراحی پوستر در فریلنس پروژه

یک بنر شبکه های اجتماعی طراحی کنید
استیکر هنری ایجاد کنید
ایجاد شیب رنگ
سرپوش سفارشی
ایجاد حروف دستی
نمونه های رنگی و ته رنگ ایجاد کنید
استفاده از Adobe Illustrator در iPad شما
Adobe اکنون illustrator را بر روی iPad شما ارائه می دهد. کاربران می توانند به جای استفاده از رایانه شخصی یا مک، کارهایی را در iPad خود انجام دهند.

با استفاده از Adobe Illustrator در iPad خود می‌توانید لوگو، گرافیک و بسیاری موارد دیگر را در حال حرکت طراحی کنید. استفاده از illustrator در iPad به شما این امکان را می دهد که از Apple Pencil خود برای ترسیم هر آنچه که می خواهید به راحتی استفاده کنید و ابزارها را تنها با یک ضربه تغییر دهید.

از آنجایی که Illustrator در iPad نسبتاً جدید است، برخی از ویژگی‌هایی که illustrator ارائه می‌دهد عبارتند از:

بهینه شده برای مداد اپل
الگوها در یک تماس
جعبه ابزار تایپوگرافی
امکان ایجاد الگوهای تقارن
adobe illustrator برای چه مواردی استفاده می شود

Adobe Illustrator برای شما چقدر هزینه دارد؟( البته برای خارج از کشور )
آیا علاقه مند به دریافت Adobe Illustrator برای کسب و کار یا استفاده شخصی خود هستید؟ در اینجا هزینه‌های Adobe Illustrator برای شما توضیح داده شده است.

Adobe 3 طرح مختلف را برای انتخاب ارائه می دهد. طرح سالانه پیش پرداخت با هزینه 239.88 دلار در سال که معادل 19.99 دلار در ماه است. آنها همچنین گزینه دیگری را برای یک برنامه سالانه ارائه می دهند که می توانید ماهانه آن را پرداخت کنید. این طرح 251.88 دلار در سال هزینه دارد که شما 20.99 دلار ماهانه پرداخت می کنید و هزینه کنسلی زودهنگام اعمال می شود. اگر نمی خواهید به یک برنامه سالانه متعهد شوید، می توانید برنامه ماهانه ای را انتخاب کنید که برای شما 31.49 در ماه هزینه دارد. اگر به Adobe Photoshop، InDesign، Premiere Pro، XD و Acrobat DC نیز علاقه دارید، Adobe یک برنامه ماهانه 52.99 دلار در ماه ارائه می دهد که دسترسی به تمام خدمات آنها از جمله Illustrator را ارائه می دهد.

Adobe Illustrators دارای ویژگی های بسیاری است که می توانید از آنها استفاده کنید. ایجاد و ترکیب اشکال، طراحی آرم، افزودن افکت به آثار هنری، ردیابی و رنگ آمیزی مجدد عکس ها و بسیاری از ویژگی های دیگر. Illustrator به‌طور خودکار به‌روزرسانی‌ها و نسخه‌های جدید را به شما می‌دهد.

اگر برای استفاده از Adobe Illustrator به کمک نیاز دارید، با فریلنس پروژه تماس بگیرید تا از کارشناسانی که می‌توانند به شما در استفاده از ویژگی‌ها و ابزارهای Adobe Illustrator کمک کنند، کمک بگیرید.

.تعدادی از خدماتی که میتوانیم به شما ارائه کنیم عبارت است
از طراحی گرافیک, طراحی لوگو ,موکاپ لوگو , طراحی بنر , طراحی گرافیکی , ساخت لوگو حرفه ای , طراحی پوستر , طراحی پوستر تبلیغاتی
, وکتور گل , ساخت لوگو اسم, کار های گرافیکی, ساخت لوگو, طراحی انواع لوگو, لوگو املاک, لوگو تایپ ,لوگو اسم, وکتور اسلیمی, ساخت لوگو آرایشگاه
, پوستر تبلیغاتی ساده, طراحی موشن گرافیک ,طراحی بنر در فتوشاپ ,طراحی بنر سایت ,ساخت لوگو برای تیم فوتبال ,ساخت لوگو شرکت ,ساخت لوگو متحرک,طراحی کارت ویزیت ساخت لوگو پوشاک ,ساخت لوگو اینستاگرام ,ساخت لوگو پروفایل و ساخت لوگو املاک و …

پاسخ شما به دیدگاه

پنج × چهار =