v>

انجام پروژه متلب | انجام پروژه های متلب

فریلنس پروژه بهترین سایت انجام پروژه ها با نرم افزار متلب

 • انجام پروژه های متلب | انجام پروژه های متلب
 • انواع پروژه های متلب ..
 • طراحی توسط برترین کارشناسان
 • کیفیت بالا و تحویل در اسرع وقت

نرم افزار متلب , کارایی و کارکرد این نرم افزار چیست

انجام پروژه متلب در فریلنس پروژه


مَتلب
 (به انگلیسی : MATLAB) یک زبان برنامه‌ نویسی نسل چهارم و می توان گفت یک محیط نرم‌ افزاری برای انجام محاسبات عددی است . واژهٔ متلب هم به معنی محیط محاسبات رقمی و هم به معنی خود زبان برنامه‌ نویسی مورد نظر است که از ترکیب کردن دو کلمه MATrix ( ماتریس ) و LABoratory ( آزمایشگاه ) به وجود آمده است . این نام حاکی از رویکرد ماتریس محور برنامه است ، که در آن حتی اعداد منفرد هم به عنوان ماتریس در نظر گرفته می‌ شود.

انجام پروژه متلب | انجام پروژه های متلب با بهترین متخصصان ویدیو

نحوه سفارش انجام پروژه متلب

کار کردن با نرم افزار متلب بسیار ساده است. در حقیقت تمام داده‌ها در متلب به صورت یک ماتریس ذخیره می‌شوند. برای مثال یک عدد ( اسکالر ) به صورت یک ماتریس ۱*۱ ذخیره می‌شود. یک رشته مانند «The tiger is a strong hunter» به صورت ماتریسی با یک سطر و چندین ستون (که تعداد ستون‌ها برابر با تعداد کاراکترهاست) ذخیره می‌شود. حتی یک تصویر هم به صورت یک ماتریس سه بعدی ذخیره میشود که بُعد اول و بعد دوم آن برای تعیین مختصات نقاط به کار می رود واز بُعد سوم آن نیز برای تعیین کردن رنگ نقاط استفاده میگردد. فایل‌های صوتی نیز در متلب به شکل ماتریس‌های تک ستون (بردارهای ستونی) ذخیره می گردند؛ بنابراین نمی توان تعجب کرد که واژه متلب مخفف عبارت آزمایشگاه ماتریس باشد.

نحوه سفارش انجام پروژه های متلب در فریلنس پروژه


برای سفارش پروژه های متلب خود شما ابتدا با مراجعه به بخش سفارش پروژه .مشخصات پروژه خود را وارد کرده پروژه خود را به صورت رایگان ثبت سفارش کرده و بعد از بررسی کارشناسان ما و تعیین کردن قیمت نتیجه خدمت شما اعلام میگردد و در صورت موافقت شما انجام پروژه های متلب صورت میگیرد شما عزیزان میتوانید برای پیگیری پروژه خود و همچنین سفارش از طریق واتساپ از طریق این شماره واتساپ با ما در ارتباط باشید.همچنین در ویدیو بالا نحوه سفارش پروژه توضیح داده شده است

دوستان فقط در سفارش پروژه دقت فرمایید که تمام اطلاعات لازم و کافی از پروژه مد نظر خود را برای ما بفرستید که کارشناسان بتوانند با دقت بالا تر پروژه شما را بررسی کرده وابهام مشکلی به وجود نیاید


متلب چیست و چرا از آن استفاده می کنند؟


متلب جزء یکی  از اصلی ترین نرم افزار ها در علوم مهندسی و فضایی به دلیل کاربردهای بسیار بالا به شمار می آید و در بین متخصصین تمام رشته ها از محبوبیت بالایی برخوردار است.

انجام پروژه های متلب
انجام پروژه های متلب

می‌توان از نرم‌افزارهای مختلف و زبان های متفاوت برنامه نویسی برای پروژه هایی که به شبیه‌سازی سیستم نیاز دارند، استفاده نمود اما متلب از دسته نرم‌افزارهای بوده که برای فعالیت به عنوان بهترین گزینه به شمار می رود چراکه از آموزش ساده، دقت بسیار بالا، کاربردهای متعدد و قابل استفاده برای سیستم و مدل های متفاوت برخوردار است.

متلب از عبارت matrix laboratory گرفته شده و طراحی آن بیشتر برای افرادی بوده که با محاسبه های خطی و جبر خطی کار میکنند. کارکرد نرم افزار متلب بر اساس زبان ماتریس ها بوده و به بیان دیگر می توان گفت همه عملیات هایی که در نرم افزار متلب انجام می گردند در درون ماتریس ها ثبت شده و ذخیره خواهند شد.

 البته در متلب کاربران تنها با اعداد درگیر نیستند و می توانند با حوزه های مختلف روبرو شوند. در خصوص این نرم افزا این جمله را می توان به جرأت گفت که قادر است در حوزه‌های متفاوت نیازهای کاربران را تحت پوشش قرار بدهند و به همین جهت است که بسیاری از کاربران به انجام پروژه متلب نیاز پیدا می کنند.نرم افزار متلب به عنوان یک نرم افزار تخصصی قدرتمند می تواند تمامی نیاز های برنامه نویسی افراد را در حوزه های متفاوت پوشش بدهند و جز قدرتمندترین نرم افزار های برنامه نویسی در همه حوزه‌های متفاوت مهندسی بوده که قادر است به رفع نیازهای همه کاربران بپردازد و با این توصیف می توانیم به اهمیت انجام پروژه متلب پی ببریم.

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه

ویژگی متلب


متلب توابع فراوانی داردعلاوه بر این توابع، برنامه‌نویس نیز می‌تواند به تعریف توابع جدید اقدام کند

ساخت متلب امکان‌پذیر است. این ویژگی،باعث ارتباط بهتری میان کاربران و برنامه های نوشته شده با متلب مبیشود .

سازنده نرم افزار متلب شرکت مت‌ورکس است ، برای انواع مهندسان از رشته های گوناگون و مختلف مانند مکانیک ,برق, عمران و رایانه کاربرد های زیادی دارد

تاریخچه


اولین متلب (نام اختصاری “آزمایشگاه ماتریکس”) یک زبان برنامه نویسی نبود. این برنامه در اواخر دهه 1970 در Fortran توسط کلیو مولر( Cleve Moler ) که رئیس بخش کامپیوتر در دانشگاه نیو مکزیکو بود نوشته شد و یک محاسبه گر ماتریس تعاملی ساده بود که بر روی بیش از 12 زیر روال از کتابخانه های نرم افزار ماتریس LINPACK و EISPACK ساخته شده بود که بدون نیار به یادگیری Fortran دانش آموزانش می توانستند به LINPACK و EISPACK دسترسی داشته باشند . فقط 71 واژه رزرو شده و توابع داخلی وجود داشت. تنها با تغییر کد منبع Fortran و دوباره کامپایل آن می توان آن را تمدید کرد. زبان برنامه نویسی در سال 1984 هنگامی که متلب به یک محصول تجاری تبدیل شد توسط جک لیتل و کلیو مولر ساخته شد همچنین آن ها مت ورکس را در همان سال تاسیس کردند.

انجام پروژه متلب
انجام پروژه متلب

ماشین حساب مجدداً در C پیاده سازی شد و با افزودن توابع کاربر ، جعبه ابزار و گرافیک به میزان قابل توجهی افزایش یافت. در ابتدا در رایانه IBM و کلونها موجود بود. نسخه های ایستگاه های کاری یونیکس و مکینتاش اپل به زودی دنبال شد. علاوه بر توابع ماتریس ماشین حساب ، MATLAB 1984 شامل تبدیل سریع فوریه (FFT) بود. جعبه ابزار سیستم کنترل در سال 1985 و جعبه ابزار پردازش سیگنال در سال 1987 ظاهر شد. پشتیبانی داخلی برای حل عددی معادلات دیفرانسیل معمولی نیز در سال 1987 ظاهر شد. اولین ساختار جدید داده مهم ، ماتریس پراکنده ، در سال 1992. معرفی شد. جعبه ابزار پردازش و جعبه ابزار نمادین ریاضی هر دو در سال 1993 معرفی شدند. چندین نوع داده جدید و ساختار داده ها ، از جمله نقطه شناور دقیق ، انواع مختلف صحیح و منطقی ، آرایه های سلولی ، ساختارها و اشیا در اواخر دهه 1990 معرفی شد.

انجام پروژه متلب در فریلنس پروژهدر سال ۲۰۰۰، متلب بازنویسی شد تا از مجموعه ها جدیدتر کتابخانه برای دستکاری ماتریس، استفاده شود پیشرفت در محیط محاسبات MATLAB در سالهای اخیر بر توسعه غالب بوده است. شامل برنامه های افزودنی روی دسکتاپ ، پیشرفت های عمده در شیء و سیستم های گرافیکی ، پشتیبانی از محاسبات موازی و GPU ها و “ویرایشگر زنده” است که برنامه ها ، متن های توصیفی ، خروجی و گرافیک را در یک سند تعاملی و فرمت شده ترکیب می کند. امروزه بیش از 60 جعبه ابزار وجود دارد که بسیاری از آنها به زبان MATLAB برنامه نویسی شده اند و قابلیت های گسترده ای را در زمینه های تخصصی فنی ارائه می دهند.

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه

شرکت سازنده


همان طور که گفته شد متلب توسط شرکت مت ورکس ساخته شد. این شرکت در سال ۱۹۸۴ توسط کلیو مولر وجک لیتل بنیان نهاده شد و در حال حاظر از 2000 پرسنل نفر بهره می برد. شهر ناتیک در ایالت ماسوچوست محل دفتر مرکزی این شرکت می باشد .

خدمات فریلنس پروژه در انجام پروژه متلب

 • انجام پروژه متلب برق
 • انجام پروژه متلب مهندسی شیمی
 • انجام پروژه متلب مهندسی پزشکی
 • انجام پروژه های متلب پردازش تصویر
 • انجام پروژه متلب عمران
 • انجام پروژه متلب کنترل خطی
 • انجام پروژه متلب محاسبات عددی
 • انجام پروژه های متلب الگوریتم ژنتیک
 • انجام پروژه متلب قابلیت اطمینان
 • انجام پروژه متلب برق قدرت
 • انجام پروژه های متلب بهینه سازی
 • انجام پروژه متلب برق کنترل
 • انجام پروژه های متلب بیوانفورماتیک
 • انجام پروژه فازی متلب
 • انجام پروژه های متلب پردازش سیگنال
 • انجام پروژه متلب پایتون
 • انجام پروژه متلب دو بعدی
 • انجام پروژه های متلب سیالات
 • انجام پروژه متلب شبکه عصبی
 • انجام پروژه متلب فیزیک
 • انجام پروژه متلب کنترل مدرن
 • انجام پروژه متلب کدنویسی
 • پروژه رگرسیون لجستیک متلب
 • پروژه مدولاسیون متلب
 • پروژه مقدماتی متلب
 • پروژه برنامه نویسی متلب
 • انجام پروژه متلب هوش مصنوعی
 • انجام پروژه متلب مهندسی شیمی
 • انجام پروژه متلب ماشین
 • انجام پروژه متلب مکانیک

قدرت متلب


هسته متلب به زبان برنامه نویسی c نوشته شده است( به دلیل سرعت و کارایی بالا)و رابط گرافیکی آن به زبان برنامه نویسی جاوا نوشته شده است

انجام پروژه متلب
انجام پروژه متلب

بیشتر برنامه های متلب متن‌باز هستند و میتوان گفت متلب هم مانن بیسیک مفسر ( رایانه ) است نه کامپایلر. قدرت متلب را میتوان راحت و آسان بودن کار کردن با آن و هم چنین انعطاف پذیری آن درک کرد ،و یکی از دلایلی که نرم افزار متلب روز به روز محبوب تر و کارایی آن بیش تر میشود اضافه شدن جعبه ابزار های خاص و کاربردی از طرف شرکت سازنده و همچنین برخی از شرکت های مهندسی و انواع دانشگاه های سر تا سر جهان می باشد . فهرستی از این جعبه‌ابزارها در زیرمشاهده می کنید :

 1. مورد اول سیمیولینک است ، که ابزاری برای شبیه‌سازی سامانه‌ها به صورت مجرد میباشد
 2. جعبه‌ ابزار مخابرات متلب ، که برای توابع و ابزارهای محاسبات مهندسی مخابرات کاربرد دارد
 3. می توان از جعبه‌ ابزار کنترل متلب نام برد، که شامل توابع و ابزارهای محاسبات مهندسی کنترل میباشد
 4. جعبه‌ ابزار فازی متلب ، توابع و ابزارهای محاسبات فازی میباشد
 5. جعبه‌ ابزار محاسبات متلب ، توابع و ابزارهای محاسبات عددی
 6. جعبه‌ ابزار تخمین متلب ، توابع و ابزارهای محاسبات بحث تخمین سیستم در مهندسی کنترل
 7. مورد 7جعبه‌ ابزار آمار متلب میباشد، ابزارهای محاسبات آمار و توابع
 8. جعبه‌ ابزار جمع‌آوری داده متلب ، توابع و ابزارهای جمع‌آوری داده
 9. جعبه‌ ابزار شبکه عصبی متلب ، که شامل توابع و ابزارهای محاسبات شبکه عصبی می باشد
 10. جعبه‌ ابزار پردازش تصویر متلب ، که شامل توابع و ابزارهای محاسبات پردازش تصویر می باشد
 11. جعبه‌ ابزار پردازش صوت متلب، که شامل توابع و ابزارهای محاسبات پردازش صوت می باشد

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه

اندازه‌گیری دقیق با متلب


اندازه‌ گیری میکروسکوپی با نرم‌ افزار متلب

در نمایش ۳ بعدی سطح پشت سکه ۱ یورویی که به وسیله میکروسکوپ هم‌ کانون نور سفید به ثبت رسیده‌ است، تصویر جلوهٔ یکی از ۱۲ ستاره برجسته سکه به وسیله میکروسکوپ به تصویر کشیده شده‌ است . همچنین در این نمودار ۳ بعدی ، طول ، عرض و میزان برجستگی ستاره اندازه‌ گیری شده‌ است. محدوده مختصات سطحی سنجش میکروسکوپ ، ۸۰۰ در ۸۰۰ میکرومتر یا ۰٫۸ در ۰٫۸ میلی‌ متر بین دو محور x و y می‌ باشد . 

پروژه متلب
اندازه‌ گیری میکروسکوپی با نرم‌ افزار متلب

بلندی محور مختصات نیز ۶۰ میکرومتر معادل ۰٫۰۶ میلی‌ متر در نظر گرفته شده است . گرافیک موجود و رنگ‌ ها در نگاره و تناسب داشتن آن با محور رنگی ارتفاع ، با هدف درک بلندی و کمیت برجستگی ستاره به وسیله نرم‌ افزار متلب ایجاد شده‌ است

.

متلب و کارکرد آن در رشته های مهندسی


انجام پروژه متلب و کارکرد آن در مهندسی بر

 1. توسعه انتقال شبکه
 2. برای برنامه ریزی سیستم های قدرت
 3. مفید در توسعه شبکه انتقال
 4. استفاده در مبدل های AC-DC-AC
 5. کاربرد آن در طراحی مبدل های تریستوری , ماسفتی وIGBT
 6. کاربرد در طراحی سیستم های دینامیکی خطی و غیر خطی
 7. طراحی سیستم های کنترل مقاوم
 8. طراحی کردن تنظیم کننده های دیود زنری
 9. محاسبه کردن زمان مرده در مبدل های پهنای پالس

انجام پروژه متلب و کارکرد آن در مهندسی صنایع

 1. انجام دادن پروژه سیمولینک متلب
 2. استفاده در برنامه نویسی روش‌های سیمپلکس
 3. استفاده در مدلسازی پدیده‌ های تصادفی و احتمالاتی
 4. استفاده کردن دربرنامه‌ریزی خطی
 5. استفاده درتحلیل داده ها
 6. خوشه‌بندی و کلاس‌بندی
 7. استفاده در بهینه‌سازی غیر خطی و خطی
 8. و مورد آخر مدلسازی رویداد های گسسته‌ ی زمانی

متلب و کارکرد آن در مهندسی شیمی

 1. استفاد در مدلسازی انتقال حرارت پایا
 2. استفاد در معادلات حالت
 3. محاسبه نقطه حباب و شبنم مخلوط هیدروکربنی
 4. استفاده در کنترل فرایند
 5. انتقال دادن حرارت در اثر عبور گازها
 6. کارکرد آن در توزیع دما
 7. محاسبه کردن ظرفیت خط لوله افقی گاز
 8. تعیین کردن ثابتهای تعادل

انتقادات وارد بر متلب


مهمترین انتقاداتی که از متلب میشود به خاطر متن باز نبودن و گران بودن آن می باشد که این ویژگی امکان اجرای کدهای نوشته‌ شده متلب را در هر محیطی محدود می‌کند . اساسا نرم افزار متلب را برای کار با ماتریس ها طراحی کرده اند و استفاده کردن از ساختارهای دیگر داده سرعت اجرای کد ها را کم می‌ کند . برای نصب کردن متلب نیاز به بعضی از بسته ها می باشد که یکی از آن ها نصب برخی بسته‌های کامپایل شده‌ است که در برخی سیستم عامل‌ها باعث ایجاد مشکل میشود . همچنین ارتباط دادن کدهای نوشته‌ شده در زبان‌ های دیگر می‌تواند سخت باشد .

یکی دیگر از انتقاداتی که به این نرم‌افزار وارد می شود ، عدم توانایی آن در انجام محاسبات در لحظه (Real Time) است . به طور مثال این نرم‌ افزار توانایی نمایش داده‌ های یک شتاب سنج که بوسیله وای‌ فای به آن وصل شده را در لحظه ندارد .

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه

مهمترین رقبای متلب


برای نرم افزار متلب رقیب های زیادی وجود دارد که این رقیب ها و نرم افزار های مشابه می توانند کار هایی شبیه به نرم افزار متلب انجام دهند در زیر چند مورد از آن ها را با هم میبینیم :

نرم‌افزارهای مالکانه (Proprietary) :

مثمتیکا

مکسیما

مث‌کد

میپل

نرم افزار های  آزاد / متن‌باز (Free and Open Source Software)

گنو آکتیو

SageMath

سایلب

تفاوت متلب با میپل مثمتیکا پایتون


نرم افزار میپل

Maplesoft Maple

 یک مفسر، برای زبان برنامه نویسی پویا است، به طور معمول، عبارات جبری و عبارات منطق در حافظه کامپیوتر، ذخیره می شوند و پس از آن بوسیله این نرم افزار پردازش شده و حل میگردند. از نرم افزار Maplesoft Maple در حل مسایل مختلف ریاضی از قبیل هندسه، حساب و … استفاده می شود. وقتی Maple بار می شود (اجرا می گردد) فقط هسته که پایه و اساس سیستم Maple و شامل دستورات بنیادی و اولیه می باشد را به حافظه منتقل می کند. هسته از کدهایی به زبان C تشکیل شده که تقریبا ۱۰ درصد کل سیستم Maple را در بر می گیرد. به منظور سرعت و کارایی بیشتر هسته کوچک نگه داشته شده است. 90 درصد بقیه به زبان Maple نوشته شده است که در کتابخانه های Maple قرار دارد. امروزه بیشتر الگوریتم‌ها توسط رایانه اجرا می‌شوند نرم افزارهایی برای اجرای محاسبات ریاضی طراحی شده اند.

فرق بین متلب و میپل

متلب یک محیط برنامه‌ نویسی در حوزه ریاضیات و مهندسی است که از بین این دو برای مهندسی مناسب تر می باشد چون محاسبات آن با استفاده از تخمین‌ های ریاضی و تقریب سازی‌ هاست ؛ بنابراین در کارهای ریاضی کاربردی که اصل کار همان ساختن تقریب‌ هاست ، امکان دارد که زیاد مناسب نباشد افزون بر اینکه برای کار با آن، باید آموزش دید و برنامه‌ نویسی در آن محیط را یاد گرفت .

 میپل یک نرم‌ افزار فوق پیشرفته ریاضی است که هم در ریاضیات و هم در مهندسی کاربرد دارد و به راحتی به محیط‌ های برنامه‌ نویسی دیگر مثل C یا C++ مرتبط می‌ شود . برای حل تمرین و یا آموزش ریاضی و محاسبات می‌ توان به آن انیمیشن و یادداشت اضافه کرد . این نرم افزار محاسبات نمادین و همچنین محض مثل مسائل جبر و حد گیری ها را به راحتی انجام می‌ دهد ؛ و تمام مراحل حل را به کاربر نشان می‌ دهد .و هم چنین نیاز به آموزش خاصی نیز ندارد .

مثمتیکا

متمتیکا (انگلیسی: Mathematica)، یک نرم‌افزار جبری بسیار رایج، پدیدآورده‌ شده توسط شرکت ولفرم ریسرچ است که اکثر توابع نرم‌افزاری موردنیاز در ریاضی و علوم طبیعی را در اختیار استفاده‌کنندگان آن قرار می‌دهد. مهمترین قابلیت‌های این نرم‌افزار عبارتند از:

Performing MATLAB projects
انجام پروژه های متلب
 1. یک سامانه رایانه‌ای جبری (Computer algebra system) برای بررسی نمادین (سمبُلیک) معادله‌ها
 2. یک نرم‌افزار عددی (Numerical software) برای حل عددی معادله‌ها
 3. توابع ترسیمی و تجسمی (Visualization) برای رسم نمودارها
 4. یک زبان برنامه‌نویسی

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه

رقیب های اصلی مثمتیکا

رقیب های اصلی مثمتیکا عبارتند از: در جبرمی توان: مث‌کد – میپل – مکسیما – درایو نام بردو در تحلیل عددی: متلب رقیب اصلی میباشد.متمتیکا درموارد زیراستفاده می شود:

 1. استفاده کردن بهینه‌تر نسبت به ماشین حساب برای انجام دادن محاسبات عددی نمادی و اعلان نتایج آن
 2. داشتن محیطی واقعی برای عملیات روی توابع و رابطه‌ها
 3. زبان سطح بالای برنامه‌نویسی برای نوشتن برنامه های بزرگ و کوچک
 4. داشتن محیطی و فضای مناسب برای پردازش و آنالیز داده‌ها
 5. برخوردار بودن از محیطی مناسب برای ترکیب متن صدا گرافیک انیمیشن

نرم افزار مثمتیکا به صورت تخصصی و عمومی در دسترس است و نوع تخصصی آن، بسته‌هایی دارد که به کمک آن می‌توان روش‌های تخصصی علوم را انجام داد.

تفاوت مثمتیکا و میپل

نرم افزار های میپل و مثمتیکا تفاوت های آن چنانی با یکدیگر ندارند و فرا گرفتن و یاد گیری یکی از آن ها یادگیری دیگری اسان می شود .مهمترین تفاوت آن ها محیط کاربری یا اینترفیس است، . نرم افزار مثمتیکا، برای فرمول نویسی فقط یک محیط دارد و برای رسم کردن هر شکلی باید به کدنویسی تسلط کامل داشته باشیم اما در نرم افزار میپل دو محیط کاربری داریم که در محیط اصلی آن نیازی به کد نویسی نداریم و فرمول‌هایی که از قبل نوشته شده موجود هستند.

در نرم افزار میپل افزون از این محیط، محیطی نیز مانند مثمتیکا دارد که در آن به کدنویسی نیاز داریم. به‌ طور خلاصه می توان گفت زمان محاسبه درهر دو نرم‌افزار تقریباً مساوی وبرابر است، در محیط کدنویسی زمان بارگذاری هر دو این نرم‌افزار ها یکسان است و حافظه زیادی را اشغال نمی‌کند اما محیط اصلی میپل، ( محیطی که پیش تر گفته شد که به کدنویسی احتیاج ندارد )، علاوه بر اینکه زمان بیشتری را می‌طلبد، حافظهٔ بیشتری را نیز اشغال می‌کند و از این حیث این محیط نرم افزار میپل، مناسب دستگاه‌های قدیمی نمی باشد.

پایتون

پایتون چیست ؟؟
زبان پایتون یک زبان برنامه نویسی سطح بالا شی گرا است که توسط Guido van Rossum ایجاد شده است.اولین بار در سال ۱۹۹۱ منتشر شده‌است. این زبان برنامه نویسی عمومی نیز نامیده می شود زیرا تقریباً در هر حوزه ای استفاده می شود که در زیر ذکر شده است

 1. توسعه وب
 2. توسعه نرم افزار
 3. توسعه بازی
 4. هوش مصنوعی و ML
 5. تجزیه و تحلیل داده ها

این لیست می تواند همچنان ادامه پیدا کند ، اما چرا پایتون اینقدر محبوب است ، جای بحث در این نوشته نیست.

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


مجموعه فریلنس پروژه مجموعه دورکاری فریلنسری و کار آنلاین آماده انجام پروژه های شما دوستان و عزیران با بهترین متخصصان در زمینه برنامه نویسی متلب میباشد .

سفارش انجام پروژه متلب

برای سفارش پروژه های متلب خود شما ابتدا با مراجعه به بخش سفارش پروژه .مشخصات پروژه خود را وارد کرده پروژه خود را به صورت رایگان ثبت سفارش کرده و بعد از بررسی کارشناسان ما و تعیین کردن قیمت نتیجه خدمت شما اعلام میگردد و در صورت موافقت شما انجام پروژه های متلب صورت میگیرد شما عزیزان میتوانید برای پیگیری پروژه خود و همچنین سفارش از طریق واتساپ از طریق این شماره واتساپ با ما در ارتباط باشید.همچنین در ویدیو ابتدا همین صفحه نحوه سفارش پروژه توضیح داده شده استدوستان فقط در سفارش پروژه دقت فرمایید که تمام اطلاعات لازم و کافی از پروژه مد نظر خود را برای ما بفرستید که کارشناسان بتوانند با دقت بالا تر پروژه شما را بررسی کرده وابهام مشکلی به وجود نیاید

خوشه بندی داده چیست؟

خوشه بندی فازی
خوشه بندی داده چیست؟

خوشه بندی داده های عددی اساس بسیاری از الگوریتم های طبقه بندی و مدل سازی سیستم را تشکیل می دهد. هدف از خوشه‌بندی، شناسایی گروه‌بندی طبیعی داده‌ها از مجموعه داده‌های بزرگ برای تولید یک نمایش مختصر از رفتار یک سیستم است.

ابزار Fuzzy Logic Toolbox™ به شما امکان می دهد خوشه ها را در داده های آموزشی ورودی-خروجی پیدا کنید. می‌توانید از اطلاعات خوشه‌ای برای تولید یک سیستم استنتاج فازی نوع Sugeno استفاده کنید که به بهترین شکل رفتار داده‌ها را با استفاده از حداقل تعداد قوانین مدل‌سازی می‌کند. قوانین خود را بر اساس کیفیت های فازی مرتبط با هر یک از خوشه های داده تقسیم بندی می کنند. برای تولید خودکار این نوع FIS از دستور genfis استفاده کنید.
فازی C-Means Clustering


سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


C-means فازی (FCM) یک تکنیک خوشه‌بندی داده است که در آن هر نقطه داده تا حدی به خوشه‌ای تعلق دارد که توسط درجه عضویت مشخص می‌شود. این تکنیک در ابتدا توسط جیم بزدک در سال 1981 به عنوان بهبود روش های خوشه بندی قبلی معرفی شد. روشی ارائه می‌کند که نشان می‌دهد چگونه نقاط داده‌ای را که فضای چند بعدی را در تعداد مشخصی از خوشه‌های مختلف پر می‌کنند، گروه‌بندی کنیم.

تابع خط فرمان fcm با یک حدس اولیه برای مراکز خوشه شروع می شود، که در نظر گرفته شده است تا مکان میانگین هر خوشه را مشخص کند. حدس اولیه برای این مراکز خوشه ای به احتمال زیاد نادرست است. علاوه بر این، fcm به هر نقطه داده یک درجه عضویت برای هر خوشه اختصاص می دهد. با به روز رسانی مکرر مراکز خوشه و نمرات عضویت برای هر نقطه داده، fcm به طور مکرر مراکز خوشه را به مکان مناسب در یک مجموعه داده منتقل می کند. این تکرار بر اساس به حداقل رساندن یک تابع هدف است که نشان دهنده فاصله از هر نقطه داده معین تا یک مرکز خوشه وزن شده با درجه عضویت آن نقطه داده است.

تابع خط فرمان fcm لیستی از مراکز خوشه و چندین درجه عضویت را برای هر نقطه داده خروجی می دهد. شما می توانید از اطلاعات بازگردانده شده توسط fcm برای کمک به ایجاد یک سیستم استنتاج فازی با ایجاد توابع عضویت برای نمایش کیفیت های فازی هر خوشه استفاده کنید. برای ایجاد یک سیستم استنتاج فازی نوع Sugeno که رفتار داده های ورودی/خروجی را مدل می کند، می توانید دستور genfis را برای استفاده از خوشه بندی FCM پیکربندی کنید.
خوشه بندی تفریقی


سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


اگر ایده روشنی ندارید که برای یک مجموعه داده معین چه تعداد خوشه باید وجود داشته باشد، خوشه بندی تفریقی یک الگوریتم سریع و یک گذر برای تخمین تعداد خوشه ها و مراکز خوشه برای مجموعه ای از داده ها است [2]. تخمین‌های خوشه‌ای، که از تابع زیر شاخه به‌دست می‌آیند، می‌توانند برای مقداردهی اولیه روش‌های خوشه‌بندی مبتنی بر بهینه‌سازی تکراری (fcm) و روش‌های شناسایی مدل (مانند anfis) استفاده شوند. تابع subclust خوشه ها را با استفاده از روش خوشه بندی تفریقی پیدا می کند.

برای تولید یک سیستم استنتاج فازی نوع Sugeno که رفتار داده های ورودی/خروجی را مدل می کند، می توانید دستور genfis را برای استفاده از خوشه بندی تفریق پیکربندی کنید.
منابع

[1] بزدک، J.C.، تشخیص الگو با الگوریتم های تابع هدف فازی، چاپ پلنوم، نیویورک، 1981.

[2] Chiu, S., “Fuzzy Model Identification Based on Cluster Estimation” Journal of Intelligent & Fuzzy Systems, Vol. 2، №3، سپتامبر 1994.


آیا جولیا پایتون بعدی است یا متلب؟آیا جولیا مانند Matlab و Fortran جایگاهی خواهد داشت یا می تواند مانند پایتون جذابیت گسترده ای داشته باشد؟

در یک بحث اخیر ویلیام هیمن موضوع جالبی را مطرح کرد. او خاطرنشان کرد که مانند متلب و فرترن جولیا به عنوان یک جزیره کوچک مجزا در محاسبات وجود دارد. منظور ما از آن چیست؟ همه نوع مردم از پایتون استفاده می کنند. برای سرورهای وب، علم داده، یادگیری ماشین، برنامه نویسی و بسیاری موارد دیگر. در حالی که هیچ کس در ذهن درست یک وب سرویس در فرترن نمی نویسد.

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه

البته درست کردن قیاس ها سخت است. از نظر آنچه که جولیا برای دنیای محاسبات امروزی است، این قیاس چندان دور از ذهن نیست.

اما وقتی به فناوری فکر می‌کنیم، فکر کردن به وضعیت امروز کافی نیست، باید در مورد آینده‌ای که به ارمغان می‌آورد نیز تأمل کرد. من آنقدر بزرگ هستم که خوب به خاطر بیاورم که وقتی شخصاً پایتون را برای اولین بار انتخاب کردم، جزیره کوچکی نیز با بقیه محاسبات قطع شده بود. من با بسیاری از افراد جاوا و C/C++ آشنا شده ام که زبان هایی مانند پایتون یا روبی را در طول سال ها با استفاده از همان استدلال هایی که امروزه علیه جولیا مطرح می شود، تحقیر کرده اند.

وقتی حدود 20 سال پیش پایتون را انتخاب کردم، برایم واضح بود که این زبانی است که جاهایی می‌رود. دارای مجموعه ویژگی های قانع کننده، انعطاف پذیر، قدرتمند و آسان برای استفاده بود. آنچه پایتون در آن زمان فاقد آن بود، بدیهی بود که می‌توان به مرور زمان تغییر کرد، زیرا پایگاه کاربران و محبوبیت افزایش یافت.

هنگام تلاش برای قرار دادن جولیا در چشم انداز محاسباتی، ارزش این را دارد که در نظر داشته باشید. Matlab در سال 1984 منتشر شد و Fortran اولین بار در سال 1957 منتشر شد. اولین نسخه پایدار جولیا در سال 2018، تنها 2 سال پیش منتشر شد. این نشان می دهد که قضاوت در مورد چه بخشی از چشم انداز محاسباتی جولیا را اشغال خواهد کرد کمی زود است.

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


هم فرترن و هم متلب سال‌های زیادی برای تبدیل شدن به جریان اصلی داشته‌اند. ما در سال های آینده شاهد تغییر اساسی در استفاده نیستیم.

داستان برای جولیا بسیار متفاوت است. Matlab و Fortran امروزه تا حد زیادی برای تکمیل یکدیگر وجود دارند. فرترن خیلی سازنده نیست و Matlab خیلی سریع نیست. جولیا زبانی بسیار گویاتر از Matlab است، در حالی که در عین حال اغلب از Fortran بهتر عمل می کند. یکی از جواهرات تاج فرترن، BLAS، که برای چندین دهه بهینه شده است، در چندین مورد توسط جولیا بهتر عمل می کند. در HPCWire این داستان خنده دار وجود دارد:

گروهی از محققان تصمیم گرفتند کد آب و هوای قدیمی خود را در فرترن حذف کنند و آن را از ابتدا در جولیا بنویسند. بحث هایی در مورد معاوضه های عملکردی وجود داشت که ممکن است در انتقال به یک زبان برنامه نویسی سطح بالا با آنها مواجه شوند. این گروه برای انعطاف‌پذیری زبان، مایل بود کاهش سرعت 3 برابری را بپذیرد. به گفته ادلمن، در عوض، سوئیچ 3 برابر افزایش سرعت ایجاد کرد.

در حال حاضر شتاب در طرف Matlab و Fortran است. مردم قصد ندارند کدهای کاری را صرفاً برای سرگرمی بازنویسی کنند. اما در هر مقطعی که به شما حق انتخاب داده می‌شود، چه کسی در ذهن درست خود زبانی را انتخاب می‌کند که بهره‌وری کمتر و کندتر داشته باشد یا زبانی را انتخاب کند که به طور قابل‌توجهی بهره‌وری کمتر و فقط کمی سریع‌تر باشد؟

بنابراین در حالی که هر کسی که امروز محصولی را می سازد باید وضعیت فعلی هنر را در نظر بگیرد، احمقانه است که فرض کنیم نظم فعلی چیزها به طور نامحدود باقی خواهد ماند. جولیا فرترن یا متلب جدید نیست. جهنم، جولیا حتی پایتون جدید نیست. چرا؟ در حالی که پایتون یک زبان برنامه نویسی عمومی عالی بود، اما هرگز سریع نبود، حتی در مقایسه با رقبا.

جولیا از بسیاری جهات C و Python جدید است که همه در یک زبان بسته بندی شده اند. درست همانطور که این زبان ها با شکست دادن رقابت در گوشه و کنار قبل از افزایش شتاب شروع شد، جولیا نیز همین کار را خواهد کرد. بسیاری از مشکلات به سادگی جایگزین خوبی برای جولیا ندارند. چیزهایی مانند مدل های جدید آب و هوایی بزرگ و شبیه سازهای اقتصادی در جولیا ساخته می شوند. اینها چیزهایی هستند که برای اجرا به رایانه‌های فوق‌العاده نیاز دارند و Fortran و C/C++ دیگر عملکرد و انعطاف‌پذیری لازم را ارائه نمی‌دهند.


سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


فرترن، متلب و جولیا ممکن است امروزه به عنوان جزایر محاسباتی وجود داشته باشند، اما تفاوت اصلی بین این سه این است که جولیا در نهایت وضعیت جزیره خود را ترک خواهد کرد. جولیا به دلیل اینکه یک محصول تجاری است، مانند Matlab قفل نشده است. با سطح پایین Fortran محدود نمی شود. همانطور که پایتون و روبی قبل از آن، یک زبان چسب انعطاف پذیر است که می تواند برای هر چیزی استفاده شود. توسعه‌دهندگان وب ممکن است در حال حاضر برای استفاده از جولیا روی یکدیگر بیفتند، اما چارچوب‌های وب با کیفیت برای جولیا وجود دارد. چند چارچوب وب با کیفیت برای فرترن و متلب وجود دارد؟

به طور خلاصه، وضعیت جزیره جولیا یک وضعیت موقت است، اما یک شرط دائمی برای Fortran و Matlab. نه، در واقع بدتر است. آنها جزایری هستند که جزر و مد بالا را تجربه می کنند که توسط جولیا به وجود آمده است، که در نهایت آنها را زیر آب می برد.

خدمات فریلنس پروژه در انجام پروژه متلب

 • انجام پروژه متلب برق
 • انجام پروژه متلب مهندسی شیمی
 • انجام پروژه متلب مهندسی پزشکی
 • انجام پروژه های متلب پردازش تصویر
 • انجام پروژه متلب عمران
 • پروژه متلب کنترل خطی
 • انجام پروژه متلب محاسبات عددی
 • و….جعبه ابزار MATLAB موجود و موارد استفاده از آنها


به طور کلی می دانیم که جعبه ابزار یک ظرف یا جعبه ای برای نگهداری ابزارها در آن است، در حالی که در زبان محاسباتی مجموعه ای از برنامه ها یا توابع قابل دسترسی از یک منو است.

متلب این قابلیت را برای ما فراهم می کند که بتوانیم برخی از توابع را در قالب جعبه ابزارهایی که توسط توسعه دهندگان دیگر ساخته شده اند اضافه کنیم.

در زیر لیستی از جعبه ابزار MATLAB در دسترس تحت مجوز دانشگاه Matlab آمده است.

جعبه ابزار MATLAB

جعبه ابزار بیوانفورماتیک

جعبه ابزار سیستم ارتباطات

جعبه ابزار سیستم کامپیوتر ویژن

جعبه ابزار سیستم کنترل

جعبه ابزار منحنی

جعبه ابزار سیستم DSP

جعبه ابزار اکتساب داده

جعبه ابزار پایگاه داده

جعبه ابزار اقتصاد سنجی

کدگذار تعبیه شده

طراحی فیلتر HDL کد کننده

جعبه ابزار ابزارهای مالی

جعبه ابزار مالی

طراح نقطه ثابت

جعبه ابزار منطق فازی

جعبه ابزار بهینه سازی جهانی

کدگذار HDL

جعبه ابزار جذب تصویر

جعبه ابزار پردازش تصویر

جعبه ابزار کنترل ابزار

جعبه ابزار سیستم LTE

کد نویس متلب

کامپایلر متلب

SDK کامپایلر متلب

تولید کننده گزارش متلب

جعبه ابزار نقشه برداری

جعبه ابزار کنترل پیشگویانه مدل

جعبه ابزار کالیبراسیون مبتنی بر مدل

جعبه ابزار شبکه عصبی


سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژهجعبه ابزار MATLAB

جعبه ابزار OPC

جعبه ابزار بهینه سازی

جعبه ابزار محاسبات موازی

جعبه ابزار RF

جعبه ابزار کنترل قوی

جعبه ابزار پردازش سیگنال

سیم بیولوژی

SimDriveline

SimEvents

سیم هیدرولیک

سیم مکانیک

SimPowerSystems

SimRF

Simscape

انیمیشن سه بعدی سیمولینک

رمزگذار سیمولینک

طراحی کنترل سیمولینک

صفحه Speadsheet Link EX

جریان وضعیت

جعبه ابزار آمار و یادگیری ماشین

جعبه ابزار ریاضی نمادین

جعبه ابزار شناسایی سیستم

جعبه ابزار موجک

پرکاربردترین جعبه ابزار

Aerospace Blockset- اگر با چیزی کار می کنید که فایل می کند، قطعاً به این افزونه نیاز دارید. این به شما کمک می کند تا وظایف خود را با هواپیماهایی با هر شکل و اندازه انجام دهید، از جمله آنهایی که به فضا می روند.

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژهجعبه ابزار سیستم بینایی کامپیوتری- شبیه سازی بینایی کامپیوتری یک صنعت بزرگ است زیرا هر رباتی در آنجا باید بداند چگونه چیزها را ببیند تا از آنها اجتناب کند. جعبه ابزار حتی به شما در دید استریو کمک می کند، لازمه در نظر گرفتن فاصله به عنوان بخشی از سیستم های ردیابی که ربات های مختلف به آن نیاز دارند. تصور کنید یک سیستم امنیتی خانه دارید که به شما می گوید نه تنها یک تهدید وجود دارد بلکه دقیقاً چقدر از خانه شما فاصله دارد.

جعبه ابزار پایگاه داده- تجارت بر روی داده اجرا می شود. برنامه در واقع بخش مهمی از یک سیستم کامپیوتری نیست. داده هایی که برنامه مدیریت می کند بخش اساسی است. امکان دسترسی به داده ها از هر پایگاه داده شرکتی، بخش مهمی از ضروری ساختن متلب در یک محیط تجاری است.

جعبه ابزار اقتصادسنجی – هر کسی که با داده های اقتصادی کار می کند می تواند از این جعبه ابزار برای انجام انواع مختلف پیش بینی با استفاده از مدل های تعیین شده استفاده کند. نکته این است که سعی کنید بهترین پیش بینی های ممکن را انجام دهید تا کسب و کار شما همچنان در صدر باشد. از این گذشته، اقتصاد به تعیین محل سرمایه گذاری پول برای به حداکثر رساندن سود کمک می کند. متأسفانه کلاه فالگیر همراه جعبه ابزار نیست.

جعبه ابزار نقشه برداری- دانستن اینکه کجا هستید وظیفه یک سیستم موقعیت یاب جهانی (GPS) است. کشف نکردن این کار اکنون که می‌دانید کجا هستید، وظیفه این جعبه ابزار است.

انتخاب محل ساخت فروشگاه بعدی یا تعیین محل وقوع زلزله بعدی، هر دو نیازمند نرم افزار تحلیل جغرافیایی خوب از نوع ارائه شده توسط این جعبه ابزار هستند.

MATLAB Report Generator- جهان ممکن است دیگر بر روی کاغذ فیزیکی اجرا نشود، اما بر اساس گزارش ها زندگی می کند. به نظر می رسد که گزارشی برای هر نیازی وجود دارد و حداقل تعداد کمی برای هیچ نیاز خاصی این کار را انجام می دهند.سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


بدون تولید کننده گزارش خوب، اطلاعات شما ممکن است توسط دیگران در عصر سرریز اطلاعات مورد توجه قرار نگیرد. استفاده از این افزونه به شما امکان می دهد گزارش های واقعا مفید و جالبی ایجاد کنید.

جعبه ابزار شبکه های عصبی – امروزه شبکه های عصبی تاکید زیادی دارند زیرا به عنوان مرحله بعدی در تکامل رایانه دیده می شوند. در واقع مقدار قابل توجهی از کار روی پردازنده های تخصصی که وظیفه را هدف قرار می دهند انجام می شود. این جعبه ابزار برخی از نرم افزارهای تخصصی مورد نیاز برای کار و آموزش شبکه های عصبی را فراهم می کند.

جعبه ابزار محاسبات موازی- امروزه اکثر سیستم های کامپیوتری دارای چندین پردازنده هستند. به منظور آزاد کردن پتانسیل کامل این قدرت کامپیوتر، یک برنامه کاربردی باید بداند که چگونه یک کار را به قطعات کوچکتر تقسیم کند و آن قطعات را به طور موثر در چندین پردازنده مدیریت کند. این جعبه ابزار به شما کمک می کند محاسبات موازی را مدل کنید تا بتوانید بهترین راه ها را تعیین کنید. برای افزایش سرعت یک برنامه همچنین از کار در فضای ابری پشتیبانی می کند که امروزه یکی از دغدغه های اصلی توسعه دهندگان است.

SimBiology- MathWorks تعداد زیادی جعبه ابزار شبیه سازی را ارائه می دهد. بررسی نتایج هر مدل با استفاده از آزمایش در دنیای واقعی معمولاً غیرعملی است، بنابراین شبیه‌سازها بخش مهمی برای اطمینان از کارکرد یک مدل قبل از اختصاص زمان و منابع به آن هستند. در این مورد خاص، شما سیستم های بیولوژیکی را مدل می کنید. شما می توانید از مدل برای ساخت، شبیه سازی، استفاده کنید.


سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژهتجزیه و تحلیل و استقرار مدل ها

جعبه ابزار معاملاتی- شما از این جعبه ابزار برای دسترسی به داده های معاملات و قیمت گذاری استفاده می کنید. نکته ایجاد استراتژی های معاملات مالی است. مدل‌سازی داده مبتنی بر رویداد که در MATLAB تعبیه شده است، به شما این امکان را می‌دهد که به شرایط در زمان واقعی واکنش نشان دهید، نه بعد از واقعیت.

خدمات فریلنس پروژه در انجام پروژه متلب

 • انجام پروژه مدولاسیون متلب
 • پروژه مقدماتی متلب
 • انجام پروژه برنامه نویسی متلب
 • انجام پروژه متلب هوش مصنوعی
 • انجام پروژه متلب مهندسی شیمی
 • انجام پروژه متلب ماشین
 • انجام پروژه متلب مکانیک
 • و….


MathWorks و کارکرد متلب در هوش مصنوعی


MathWorks: آیا شما متلب صحبت می کنید؟

با توجه به معرفی رسمی متلب، این یک “زبان علوم کامپیوتر”، “ابزار الهام و نوآوری” است. که می تواند به مردم کمک کند ذهن خود را بهتر باز کنند و آنها را در زندگی واقعی اعمال کنند. Synced Technology یک مصاحبه اختصاصی با دکتر چن یه، که در بخش آموزش و بازار فناوری MathWorks در آمریکای شمالی کار می کند، انجام داد. آقای چن یه با جزییات کارکردهای متلب و محصولات آن را به خصوص در زمینه هوش مصنوعی و کاربرد ربات معرفی کرد. یکی از اصول اصلی MathWorks این است که بستر ارتباطی ماشینی بین افراد و ربات ها را فراهم کند و لذت و مزیت را برای افراد غیرحرفه ای بیشتر به ارمغان آورد. Marhwork معتقد است که همراه با این علم و فناوری رو به رشد، آموزش، زندگی و یادگیری انسان بهبود قابل توجهی خواهد داشت.


Synced Technology یک مصاحبه اختصاصی با دکتر چن یه، که در بخش آموزش و بازار فناوری MathWorks در آمریکای شمالی کار می کند، انجام داد.

سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه1 . درباره MathWorks

MathWorks برای مدت طولانی بر مدرسه و آموزش تمرکز کرده است و همیشه از مسابقات دانش آموزان حمایت می کند. این را نمی توان از تاریخچه و توسعه شرکت تقسیم کرد. در سال 1979، پروفسور کلیو مولر، محاسبات عددی را در دانشگاه استنفورد تدریس کرد. به منظور تشویق دانش‌آموزان به صرف زمان بیشتر بر روی ریاضیات به جای زبان برنامه‌نویسی، زبان برنامه‌نویسی جدیدی توسط خود او برای جایگزینی FORTRAN استفاده شد. این زبان متلب است. MATLAB خیلی زود در بین دانش‌آموزان در استنفورد گسترش یافت، زیرا اکثر دانش‌آموزان آن را دوست داشتند و برنامه‌های غیرمنتظره زیادی پیدا شد حتی پروفسور مولر قبلاً هرگز فکرش را نمی‌کرد. یکی از جوان های این افراد جک لیتل است. در سال 1984، جک عملکرد متلب را بر اساس مقیاس موجود آن گسترش داد و شرکت MathWorks را تأسیس کرد. سپس، MIT اولین نرم افزار خود را خریداری کرد. به همین دلیل است که MathWorks همیشه تمرکز خود را بر روی آموزش قرار می دهد، حتی اگر محصولاتش به پلتفرم استاندارد برای صنعت بزرگ علوم کامپیوتر و طراحی مدل تبدیل شده اند. دانش آموزان از MATLAB در داخل یا خارج کلاس استفاده می کنند که چیزی فراتر از یادگیری برنامه نویسی است. در عوض، آنها با یادگیری از این زبان پیشرفته، تخیل را به واقعیت منتقل می کنند، حتی روش جدیدی برای بیان خود یاد می گیرند.


2 . متلب ترکیب رشته آکادمی و رشته صنعت را تسهیل می کند.

متلب، یکی از محصولات اصلی MathWorks، نه تنها یک زبان برنامه نویسی است، بلکه یک پلتفرم متنوع است. یکی دیگر از خانواده محصولات MathWorks Simulink است که یک محیط برنامه نویسی گرافیکی برای مدل سازی، شبیه سازی و تجزیه و تحلیل سیستم های پویا چند دامنه ای است. به غیر از این دو ابزار اصلی، صدها ابزار وجود دارد که می توانند نیازهای صنایع مختلف را برآورده کنند. به عنوان مثال، Simscape و SimMechanics که بر مدل فیزیکی تمرکز دارند. اگر کاربران امیدوارند یک مفصل انسان را شبیه سازی کنند، می توانند به سرعت حرکات را جمع آوری کرده و دینامیک سیستم را تحت کمک ماژول های اولیه شبیه سازی کنند.سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


متلب ممکن است واقعی سازی مفاهیم انتزاعی را درک کند تا بتواند به دانش آموزان در درک و یادگیری بهتر کمک کند. بیش از 5000 دانشگاه در سراسر جهان وجود دارد که از متلب در فرآیندهای آموزشی و پژوهشی استفاده می کنند. این در حالی است که متلب در انواع صنایع اعم از هوافضا، خودروسازی، داروسازی، الکترونیک، انرژی، مالی، هوش مصنوعی و … می باشد. نفوذ MathWorks در هر دو زمینه آموزشی و صنعتی به MathWorks موقعیت ویژه ای می دهد: افزایش همکاری تحقیقاتی و ایجاد پل بین آموزش دانشگاه و تقاضاهای صنعتی. به عنوان مثال، ترکیبی از تحریک و تمرین، و تولید کد خودکار در صنعت بسیار رایج است، در حالی که روش‌های آموزشی در دانشگاه‌ها شاید سنتی‌تر باشد، در نتیجه دانش دانش‌آموزان فقط از روی کتاب‌ها درک می‌شود، که تحقق صنعتی شدن تقریباً غیرممکن است. . MathWorks متعهد است که این شکاف را از طریق کلیات محصول و خدمات مهندسان برطرف کند.سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه3 . داستان MathWorks و RoboCup (جام جهانی ربات)

RoboCup بزرگترین، سطح بالا و همچنین شناخته شده ترین رویداد ربات در سطح بین المللی است. بیش از 200 تیم در سراسر جهان هر ساله در این رویداد شرکت می کنند تا قهرمان جام جهانی را تا سال 2050 شکست دهند.

این واقعا یک فکر هیجان انگیز و هدف بلندپروازانه است با توجه به اینکه فقط 35 سال باقی مانده است. اما اگر به 35 سال قبل فکر کنید، نمی‌توانستیم پیشرفت سریع فناوری اطلاعات و روبات‌ها را تصور کنیم، که باعث می‌شود باور کنم که این هدف در نهایت می‌تواند محقق شود. علاوه بر فوتبال به عنوان اصلی ترین رویداد ورزشی ربوکاپ، رویدادهای بسیار دیگری مانند ربات های نجات، ربات های لجستیک و رباتیک کارگاهی کاربردی در صنایع و غیره نیز وجود دارد.


سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژهاین رویداد شامل چندین گروه، از جمله گروه بزرگسالان (کارشناسی) و گروه جوانان (دانش آموزان راهنمایی و دبیرستان) است. این ربات ها را می توان به گروه کوچک و گروه متوسط ​​تقسیم کرد

به اندازه علاوه بر گروه پلتفرم استاندارد، که به معنای بهره برداری از برنامه مبتنی بر روبات های مشابه است، گروه انسان نما و گروه شبیه سازی نیز وجود دارد (برای ایجاد تحریک دو بعدی و سه بعدی به جای ربات های فیزیکی).

برای این تیم های شرکت کننده و ربوکاپ چه کاری می توانیم انجام دهیم؟ اساساً ما می توانیم نرم افزار و پشتیبانی فنی لازم را برای کمک به حل مشکلات و دستیابی به اهدافشان ارائه دهیم. در طول مسابقه، ربات ها باید خودشان بدون دخالت انسان قضاوت کنند، بنابراین چالش های زیادی در مورد طراحی و پیاده سازی الگوریتم در مراحل اولیه وجود دارد، از جمله تشخیص تصویر، عملکرد ربات، تعادل حرکت، بهینه سازی مسیر، انتخاب استراتژی. ، همکاری تیمی و غیره.


4 . متلب یادگیری زبان های برنامه نویسی را آسان تر می کند و تجربه سرگرم کننده تری را برای برنامه نویسی به ارمغان می آورد

انسان به زبان انسان صحبت می کند در حالی که ماشین به زبان آنها صحبت می کند. Mathworks زبان ماشینی را ایجاد می کند که بسیار شبیه به زبان های انسانی است به طوری که ماشین را قادر می سازد زبان ما را بفهمد و با انسان راحت تر تعامل کند. ما می توانیم کاری را که Mathworks انجام می دهد به عنوان ترجمه تفسیر کنیم. بین زبان‌های انسانی و زبان‌های ماشین و همچنین بین زبان‌های ماشین سطح بالا و زبان‌های ماشین سطح پایین ترجمه می‌شود.


سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژه


مفهوم سواد برنامه نویسی اخیراً مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. دور از یادگیری سواد سنتی مانند خواندن و نوشتن نیست، فقط با زبان های ماشینی به جای زبان های انسانی. همه برنامه نویسی را یاد می گیرند، لزوماً به این معنی نیست که همه قصد دارند مهندس نرم افزار شوند. ایده این است که بفهمیم این جامعه الکترونیک چگونه کار می کند. و همچنین استدلال منطقی اساسی که به آن قدرت می دهد. زمانی که هر فردی تعداد انگشت شماری دستگاه الکترونیکی را در اختیار دارد، درک اصول عملکرد ماشین ها جزئی از سواد است. وقتی اینترنت اشیا (IOT)، ماشین هوشمند در یک خانواده معمولی ظاهر می شود. مایکل بلومبرگ، شهردار سابق نیویورک، مدیر عامل بلومبر L.P، یادگیری کدنویسی را انقلاب سال نو خود می داند. چرا یک میلیاردر مثل او می خواهد برنامه نویسی یاد بگیرد؟ زیرا او اهمیت درک جهان را از منظری جدید درک می کند.

فریلنس پروژه سایت انجام پروژه متلب با بهترین متخصصان

Mathworks Toolboxes در دانشگاه و صنعت بسیار محبوب است. سازندگان و برنامه نویسان آماتور نیز از آن استفاده می کنند، زیرا قدرتمند است در حالی که یادگیری آن بسیار آسان است. آنها به راحتی می توانند از MATLAB، Simulink و جعبه ابزارهای دیگر برای تحقق بخشیدن به تخیل و خلاقیت خود استفاده کنند. آنها حل کننده مکعب روبیک خودکار، مچ بند هوشمند، مانیتور ضربان قلب را ساختند. آنها سیستم کنترل دمای خانواده، مانیتورهای آب و هوا، آشکارسازهای حرکت، نورهای کنترل صوتی را ایجاد کردند. به لطف پشتیبانی متلب و سیمولینک با اکثر سخت افزارهای ارزان قیمت (مانند آردوینو، رزبری پای، بیگل برد و غیره) و پردازش تصویر قدرتمند، جمع آوری داده، پردازش سیگنال و جعبه ابزارهای کنترلی. چند خط کد با چندین ماژول قدرتمند، همه می توانند بدون آموزش مهندسی یا برنامه نویسی حرفه ای از برنامه سرگرم کننده با متلب لذت ببرند.


5 . کار ریاضی روی هوش مصنوعی و رباتیک

هنگام برنامه نویسی ربات ها، اجتناب از مدل های پیچیده ریاضی سخت است. توسعه دهندگان معمولا ربات ها را با زبان های برنامه نویسی سطح پایین برنامه ریزی می کنند. معمولاً روندی دردناک است و زمان زیادی می برد. با جعبه ابزار و کتابخانه های الگوریتم بومی بر روی پلت فرم متلب، توسعه دهنده می تواند به سادگی یک خط از تابع MATLAB بنویسد تا ده ها خط کد C را جایگزین کند. کدنویسی خودکار نه تنها زمان توسعه را به طور چشمگیری کوتاه می کند، بلکه میزان خطا را نیز در مقایسه با کدنویسی دستی کاهش می دهد.

MathWorks علاوه بر حمایت از مسابقات Robotics، بر توسعه آینده Robotics نیز تمرکز دارد. MathWorks یک جعبه ابزار جدید در سال 2015 منتشر می کند – جعبه ابزار سیستم رباتیک. این رابط برای اتصال با سخت افزار رباتیک فراهم می کند. الگوریتم‌هایی از جمله نمایش نقشه، برنامه‌ریزی مسیر، دید کامپیوتری، کنترل مستقل که توسعه‌دهندگان را قادر می‌سازد تا برنامه‌های روباتیک موبایل مستقل را توسعه دهند. این یک پلت فرم مناسب برای تحقیق و توسعه رباتیک ایجاد کرد.سفارش انجام پروژه متلب

جهت ثبت سفارش خود برای انجام پروژه های متلب اینجا کلیک کنید

سفارش پروژهاگر بازوی ماشین درجه صنعتی را به عنوان مثال در نظر بگیریم، عملکرد آن فرمان دادن به تفنگ جوشکاری برای حرکت در یک مسیر خاص است. در واقع، این یک مشکل سیستم کنترلی و دینامیکی پیچیده است. برای حل این مشکل، اگر بخواهیم انتهای بازوی ماشین به یک موقعیت خاص یا مسیر خاصی را دنبال کند، باید چندین فرمول ریاضی پیچیده را محاسبه کنیم. مسیر حرکت هر مفصل، سرعت و نیروی اعمال شده و گشتاور متغیرهای این معادلات هستند و این معادلات را نمی توان به صورت دستی بدون توان محاسباتی کامپیوتر محاسبه کرد. MATLAB و Simulink ابزارهای طراحی و محاسبات سطح بالایی هستند که هزینه زمانی طراحی، شبیه سازی و پیاده سازی سخت افزار را کاهش می دهند. هر قسمت، مفصل و محدودیت‌ها به گونه‌ای مدولار شده‌اند که کاربر می‌تواند ماژول مورد نظر خود را از جعبه ابزار SimMechanics انتخاب کند و با استفاده از ماژول چرخش محور ثابت و تنظیم محدودیت‌های آن، شانه رباتیک را بسازد. با استفاده از این من

ما می‌توانستیم یک مدل ربات را به طور کارآمد بسازیم، حرکت آن را شبیه‌سازی کنیم، و همچنین گشتاور هر مفصل را در زمان واقعی محاسبه کنیم. اگر فرمول ها را به صورت دستی استخراج کنیم یا از ابتدا با استفاده از C بسازیم، حجم کار نمایی خواهد بود. استفاده از متلب و سیمولینک برای ساخت مدل ها و شبیه سازی هزینه و زمان توسعه را تا حد زیادی کاهش می دهد و به همین دلیل است که صنعت ما از آنها به عنوان یک فرآیند استاندارد استفاده می کند.
استفاده از متلب و سیمولینک برای ساخت مدل ها و شبیه سازی هزینه و زمان توسعه را تا حد زیادی کاهش می دهد و به همین دلیل است که صنعت ما از آنها به عنوان یک فرآیند استاندارد استفاده می کند.

از نظر فناوری هوش مصنوعی، به عنوان مثال، فناوری ردیابی چهره (Ye Cheng نمایش کمی در مورد ساخت دوربین برای ردیابی و شناسایی خودکار چهره کاربر را نشان می دهد). در مرحله اول، برنامه باید تشخیص چهره را برای کاربر اعمال کند. فقط کافیست دستور “Identify the eyes” را در متلب تایپ کنیم، سپس سیستم به طور خودکار چشم های کاربر را شناسایی می کند. این به این دلیل است که پایگاه‌های اطلاعاتی زیادی در پشتیبان ساخته شده‌اند که حجم زیادی از داده‌های مورد نیاز برای فرآیند آموزش داده را پردازش می‌کنند که به تشخیص چهره اجازه کار می‌دهد. حتی ما متخصص تشخیص چهره نیستیم، باز هم می‌توانیم با وارد کردن یک دستور در MATLAB از این قابلیت استفاده کنیم.

MathWorks به عنوان تمرکز بر چرخه داخلی صنایع مانند آموزش، استفاده از صنعت و امور مالی شناخته شده است و در تلاش است تا ارتباط بین ماشین و انسان را ایجاد کند. بنابراین، دوباره به این سوال برمی گردیم، آیا می دانید چگونه MATLAB صحبت کنید؟

فریلنس پروژه سایت انجام پروژه متلب با بهترین متخصصان

دانشمندان و متلب

از مهندسان و دانشمندان در مورد اینکه چرا متلب را دوست دارند بشنوید

یکی از کاربران Reddit این سوال را مطرح کرد: چرا از MATLAB در علوم/مهندسی کامپیوتر به طور غیر معمول استفاده می شود؟ به خواندن ادامه دهید تا آنچه را که جامعه Reddit می‌گفتند بشنوید!

 • متلب، در هسته خود، در سیستم های معادلات خطی و معادلات دیفرانسیل برتری دارد.
 • اگر در زمینه‌ای کار می‌کنید که دارای سیستم‌های معادلات خطی یا معادلات دیفرانسیل است، احتمالاً از MATLAB استفاده می‌کنید.
 • “من هرگز با یک شرکت فناوری بزرگ که از MATLAB استفاده نمی کرد، تعامل نداشتم.”
 • MATLAB IDE بهترین چیزی است که من استفاده کرده ام. به یک پروفایلر نیاز دارید؟ اشکال زدا؟ همه چیز آنجاست
 • MATLAB/Simulink به طور گسترده در بسیاری از صنایع برای توسعه مدل ها و تولید کد خودکار برای برنامه های کاربردی بلادرنگ استفاده می شود.
 • “شما می توانید از آن برای حل مسائل مهندسی معمولی بدون دانش زیاد در CS استفاده کنید، که در زبان های دیگر غیرممکن است.”

اگر از طرفداران متلب هستید، مطمئن هستیم که از کد این قلب تپنده لذت خواهید برد، و فراموش نکنید که برای ما نظر بگذارید و به ما بگویید که چرا متلب را دوست دارید!


فریلنس پروژه سایت انجام پروژه متلب

 • انجام پروژه متلب محاسبات عددی
 • پروژه های متلب الگوریتم ژنتیک
 • انجام پروژه متلب قابلیت اطمینان
 • انجام پروژه متلب برق قدرت
 • انجام پروژه های متلب بهینه سازی
 • انجام پروژه متلب برق کنترل
 • انجام پروژه های متلب بیوانفورماتیک
 • انجام پروژه فازی متلب
 • پروژه های متلب پردازش سیگنال
 • انجام پروژه متلب پایتون
 • انجام پروژه متلب دو بعدی
 • انجام پروژه های متلب سیالات
 • انجام پروژه متلب شبکه عصبی
 • پروژه متلب فیزیک
 • انجام پروژه متلب کنترل مدرن

خدمات فریلنس پروژه در انجام پروژه متلب

انجام پروژه های متلب در زمینه های ..

 • متلب برق
 • متلب مهندسی شیمی
 • متلب مهندسی پزشکی
 • انجام پروژه های متلب پردازش تصویر
 • متلب عمران
 • متلب کنترل خطی
 • متلب محاسبات عددی
 • متلب الگوریتم ژنتیک
 • متلب قابلیت اطمینان
 • متلب برق قدرت
 • انجام پروژه های متلب بهینه سازی
 • متلب برق کنترل
 • متلب بیوانفورماتیک
 • انجام پروژه فازی متلب
 • متلب پردازش سیگنال
 • متلب پایتون
 • متلب دو بعدی
 • متلب سیالات
 • متلب شبکه عصبی
 • متلب فیزیک
 • متلب کنترل مدرن
 • متلب کدنویسی
 • پروژه رگرسیون لجستیک متلب
 • پروژه مدولاسیون متلب
 • پروژه مقدماتی متلب
 • پروژه برنامه نویسی متلب
 • پروژه متلب هوش مصنوعی
 • پروژه متلب مهندسی شیمی
 • پروژه متلب ماشین
 • انجام پروژه متلب مکانیک

نحوه سفارش پروژه های متلب در فریلنس پروژه

برای سفارش پروژه های متلب خود شما ابتدا با مراجعه به بخش سفارش پروژه .مشخصات پروژه خود را وارد کرده پروژه خود را به صورت رایگان ثبت سفارش کرده و بعد از بررسی کارشناسان ما و تعیین کردن قیمت نتیجه خدمت شما اعلام میگردد و در صورت موافقت شما انجام پروژه های متلب صورت میگیرد شما عزیزان میتوانید برای پیگیری پروژه خود و همچنین سفارش از طریق واتساپ از طریق این شماره واتساپ با ما در ارتباط باشید.همچنین در ویدیو زیر نحوه سفارش پروژه توضیح داده شده است

سفارش پروژه متلب
سفارش پروژه متلب

دوستان فقط در سفارش پروژه دقت فرمایید که تمام اطلاعات لازم و کافی از پروژه مد نظر خود را برای ما بفرستید که کارشناسان بتوانند با دقت بالا تر پروژه شما را بررسی کرده وابهام مشکلی به وجود نیاید

جعبه ابزار MATLAB موجود و موارد استفاده از آنها

MathWorks و کارکرد متلب در هوش مصنوعی

خوشه بندی داده چیست؟

مقالات سایت

هر رایانه جدیدی که از فروشگاه به خانه آورده می شود یک سیستم عامل روی آن نصب شده است.
اگر به دنبال راه جدیدی برای ارتقاء کسب و کار خود هستید.

راهنمای گام به گام شروع کار متلب در مک

راهنمای گام به گام شروع کار با متلب در مک

راهنمای گام به گام شروع کار با متلب در مک MATLAB MATLAB یک نرم افزار قدرتمند برای محاسبات عددی و تجزیه و تحلیل داده ها است. اگر کاربر مک هستید و می خواهید با MATLAB شروع کنید، این راهنمای گام به گام برای شما مناسب است. انجام پروژه متلب در فریلنس پروژه راهنمای گام به گام شروع کار با متلب در مک سیستم مورد نیاز: ...

آموزش متحرک سازی طرح ها در متلب

آموزش متحرک سازی طرح ها در متلب

نحوه متحرک سازی طرح ها در متلب یک روش ساده برای متحرک سازی داده ها در متلب برای ایجاد تصاویر پویاطرح متحرک متلب نمودارها می توانند خسته کننده باشند. هیچ راهی برای دور زدن آن وجود ندارد. اگر علاقه‌مند به داده‌ها نیستید که دوست دارید چگونه یک داستان را با یک خط، نوار یا نقطه ساده روایت کنید، توجه به طرح‌ها ...

آموزش نحوه حل ODE ها در متلب

آموزش نحوه حل ODE ها در متلب برای حل معادلات

نحوه حل ODE ها در MATLAB با استفاده از Runge-Kutta آموزش کدنویسی الگوریتم مرتبه چهارم Runge-Kutta برای حل معادلات دیفرانسیل معمولی معادلات دیفرانسیل معمولی (ODE) در تمام جنبه های مهندسی و علوم رایج است. آنها برای مدل‌سازی پدیده‌های فیزیکی مانند جریان هوای متلاطم، مدارهای ماهواره‌ای، انتقال حرارت، ارتعاشات و موارد بی‌شماری استفاده می‌شوند. آنها پایه و اساس چگونگی درک انسان از فیزیک ...

از MATLAB تا React & Go – بررسی با رکسانا سی.

از MATLAB تا React & Go - بررسی شمال اسپرینت با رکسانا سی. امروز در North Sprint Review، ارتباط بین ریاضیات و توسعه نرم‌افزار را با Roxana C. - یک مهندس ارشد JavaScript با ریشه‌های عمیق در PHP و جاوا، بررسی خواهیم کرد. راکس در دوران کالج کتابی در زمینه اسکریپت نویسی متلب نوشت، سپس کار خود را به عنوان یک توسعه ...

MATLAB speaks C++

MATLAB به زبان C++

MATLAB به زبان C++ صحبت می کند سلام به همه! امروز می‌خواهم یک وبلاگ‌نویس مهمان، Vivek Bhownani را معرفی کنم، که توسعه‌دهنده اصلی یک ویژگی جدید هیجان‌انگیز در R2019a است که دسترسی آسان به کتابخانه‌های C++ را بدون نوشتن هیچ کد C++ باز می‌کند. آیا کتابخانه ++C وجود دارد که از آن در متلب استفاده کنید یا می خواهید از آن ...

تجربیات و بازی مرکزی متلب

متلب و چند نکته

برنامه متلب: سفر من و چند نکته!!! MATLAB یا MATrix LABoratory یک محیط محاسباتی تعداد چند پارادایم و زبان برنامه نویسی اختصاصی است که برای اولین بار توسط MathWorks در سال 1984 توسعه و منتشر شد. در حالی که MATLAB 9.4 (R2018a) آخرین نسخه ابزار نرم افزار در زمان نگارش مقاله است، مردم از آن استفاده می کنند. برای برنامه های ...