انجام پروژه معماری ,انجام پروژه های معماری

انجام پروژه معماری انجام پروژه های معماری

معماری ( Architecture ) می توان گفت معماری حاصل فرآیند طراحی , برنامه ریزی , ساختن ساختمان ها و سازه های دیگر می باشد . پروژه های معماری که به صورت ساختمان ساخته می شوند ، معمولاً به عنوان کارهای هنری و نماد های بزرگ فرهنگی شناخته می‌ شوند . تمدن های بزرگ و باشکوه باستانی طبق بقایای معماری و عملکرد و دستاورد هایشان خود را نشان می دهند .

انجام پروژه معماری

نارضایتی های عمومی در اوایل قرن بیستم میلادی از تاکید بیش از حد بر معماری سنتی یا احیاگر و جزئیات زیاد آن بالا گرفت و همین امر باعث به وجود آمدن اندیشه ها ی جدید شد که از آن به عنوان جرقه های معماری مدرن نام برده می شود . یکی از پیشرو های معماری مدرن انجمن معماری و هنر آلمان به نام Deutscher Werkbund بود که در سال ۱۹۰۷ کار خود را شروع کرد که هدف آن ساخت اشیای با کیفیت بیش تر ماشین ساز بود , این دوره را که مدرنیسم بر معماری حاکم شد را میتوان زمان ظهور حرفه طراحی صنعتی دانست ، این کار یک حرکت آوانگارد و پیشرو با زیرلایه‌ های زیبایی شناختی ، فلسفه ای , اخلاقی به حساب می آمد . پس از پایان یافتن جنگ جهانی اول معماران پیشرو بی درنگ دنبال ساخت سبک جدیدی بودند که بتواند نیاز های مردم متوسط و فقیر جامعه را بعد از به وجود آمدن نظم اقتصادی و اجتماعی جدید دوره بعد از جنگ را تامین کند .

فیلیپ جانسون , میس فن در روهه و مارسل برور از جمله معمارانی بودند که تلاش می‌کردند تا بتوانند زیبایی را برطبق خصوصیات ذاتی مواد و مصالح ساختمانی و روش‌ های مدرن ساخت به وجود بیآورند و از روش هایی که انقلاب صنعتی ایجاد کرده بود هم چنین اشکال هندسی ساده استفاده میکردند مانند سازه‌ های فولادی، که زیر بنای ساخت برج های بلند مرتبه و آسمان خراش ها را فراهم کرد . توسعه دادن و ساخت طرح سازه لوله ای توسط فضل الرحمان خان در ساختن سازه های بلند مرتبه یک دستاورد فنی حساب میگردد .

نحوه سفارش انجام پروژه معماری در فریلنس پروژه

برای سفارش پروژه های معماری خود شما دوستان کافی است که به بخش سفارش پروژه مراجعه کرده و بعد از پر کردن فیلد ها و پروژه معماری خود را به صورت رایگان ثبت سفارش کنید که بعد از آن برای شما شماره پیگیری را در پی دارد ( برای پیگیری پروژه خود از آن استفاده کنید ) بعد از بررسی پروژه شما توسط کارشناسان , هزینه انجام پروژه معماری خدمت شما اعلام میگردد ( نهایت تا 48 ساعت ) در صورت موافقت شما انجام پروژه صورت میگیرد . شما عزیزان میتوانید برای پیگیری پروژه خود از طریق این شماره واتساپ با ما در ارتباط باشید.


دوستان عزیز فقط ذکر این نکته حائز اهمیت است که سعی کنید اطلاعات کامل از پروژه خود را برای ما بفرستید که هر چه اطلاعات دقیق تر و کامل تر باشد این مزیت را در پی دارد که کار بررسی راحت تر و سریع تر انجام می شود. در ویدیو زیر نحوه سفارش دادن و ثبت کردن پروژه برای شما دوستان نشان داده شده است

خدمات ما


زمان شروع فعالیت پرشیا پروژه به سال 98 باز میگردد مجموعه پرشیا پروژه در این سال با هدف انجام پروژه های نرم افزاری و صنعتی پا به این عرصه گذاشت . بسیاری از پروژه ها از جمله پروژه های معماری پروژه های سنگینی هستند که نیاز به افراد متخحصص دارند به همین علت پرشیا پروژه آماده کمک به شما در انجام پروژه های معماری میباشد . انجام پروژه معماری اسکچاپ,ماکت سازی,انجام پروژه با ARCHICAD,مدل سازی فضاهای داخلی، خارجی، سایت پلان و رندر توسط موتور رندر V-RAY, انجام اسکیس، راندو و شیت بندی با انواع وسایل طراحی انجام پروژه با نرم افزار راینو (Rhino),انجام پروژه معماری با نرم افزار رویت ,انجام پروژه با اسکچاپ (Sketchup) ,انجام مدلینگ و مدل سازی فضای خارجی انجام مدلینگ و مدل سازی فضای خارجی, طراحی فضای سبز و لند اسکیپ, تبدیل نقشه ها و پلان های دستی به اتوکد (Autocad) ,انجام پروژه های بازسازی (باز زنده سازی), طراحی انواع پلان ها طراحی مجمتع های صنعتی، مسکونی، تجاری و… شیت بندی با فتوشاپ, انجام پروژه های پرسپکتیو دونقطه ای و چند نقطه ای، ترسیم فنی، ریاضیات معماری انجام اسکیس، راندو و شیب بندی, طراحی انواع کابینت اشپزخانه ,انجام پروژه های معماری با تری دی مکس (3dmax), شیت بندی با فتوشاپ, انجام پروژه های شیت بندی, انجام پروژه های معماری با قیمت مناسب ,انجام پروژه با رويت, انجام پروژه های معماری ,انجام پروژه فاز 2 و …