از MATLAB تا React & Go – بررسی با رکسانا سی.

  1. خانه
  2. متلب
  3. جزئیات نویسنده
فریلنسرها
از MATLAB تا React & Go – بررسی با رکسانا سی.

از MATLAB تا React & Go – بررسی شمال اسپرینت با رکسانا سی.

امروز در North Sprint Review، ارتباط بین ریاضیات و توسعه نرم‌افزار را با Roxana C. – یک مهندس ارشد JavaScript با ریشه‌های عمیق در PHP و جاوا، بررسی خواهیم کرد.

راکس در دوران کالج کتابی در زمینه اسکریپت نویسی متلب نوشت، سپس کار خود را به عنوان یک توسعه دهنده نرم افزار در تقاطع کدهای سمت سرور و برنامه های تلفن همراه آغاز کرد. او شرکت خود را در فضای اینترنت اشیا اداره کرد و از آن زمان بر روی تبدیل شدن به یک مهندس جاوا اسکریپت فول استک تمرکز کرده است و در حال حاضر به عنوان بخشی از تیم behind یکی از امیدوارکننده ترین استارت آپ های مستقر در ایالات متحده در فضای اتوماسیون داده، که از راه دور کار می کند. او همچنین به مدت نه سال یکی از اعضای اصلی خانواده Telepat است.

گابی: هی راکس! ما دوست داریم مستقیماً به چیزهای مهم اینجا برسیم ، آیا هنوز اولین برنامه ای را که نوشته اید به یاد دارید؟

راکس: خب، البته تابع فیبوناچی بود 😆. که در C++ نوشتم ; فکر کنم 18 یا 19 ساله بودم.

گابی: بسیار خوب… من فکر می‌کنم اکثر مردم برای اولین کرک خود در کدنویسی به سراغ چیزی در خطوط hello world می‌روند. چگونه در مورد تابع فیبوناچی تصمیم گرفتید؟

انجام پروژه متلب در فریلنس پروژه

راکس: خوب، من همیشه به ریاضیات علاقه داشتم. وقتی پنج ساله بودم، اولین تماسم را با برخی از مسائل سخت ریاضی داشتم که مرا مجذوب خود کرد و باعث شد تصمیم بگیرم که بزرگ شوم و معلم ریاضی شوم. با این حال، پس از کشف برنامه نویسی، این رویا به سمت معلم انفورماتیک تبدیل شد. از زمانی که یک سال را در شهر زادگاهم به تدریس کلاس های CS دبیرستان گذراندم، از اینکه فرصتی برای تحقق این رویا داشتم سپاسگزارم.

گابی: پس چگونه برنامه نویسی را کشف کردید؟

از MATLAB تا React & Go
راکس: من فقط در دبیرستان به این رشته علاقه مند شدم، زمانی که فهمیدم کدنویسی اساساً بیانگر ریاضیات کاربردی است. این یک راه زیبا برای به حرکت در آوردن بیت ها و استخراج بسیاری از کاربردهای عملی است. دلم گرفته بود کاش زودتر کشفش میکردم فکر می کنم ممکن است واقعا این متلب بوده باشد که واقعاً مرا تحریک کرده است.

گابی: نگاهی به امروزه ، حالا چه کار می کنی؟

از MATLAB تا React & Go

راکس: امروز… می‌توانم بگویم که من یک مهندس باتجربه موبایل و وب با تجربیات متنوع در پروژه‌های فناوری جهانی هستم. من قابل اعتماد و تحلیلی هستم من در تست زدن هم خوب هستم.

من با بسیاری از استارت‌آپ‌های بین‌المللی، کدنویسی و تیم‌های فنی پیشرو کار کرده‌ام، اما همچنین بخشی از شتاب‌دهنده‌های استارت‌آپ جهانی با استارت‌آپ خودم بوده‌ام، بنابراین فکر می‌کنم این موضوع مرا در موقعیت ممتازی قرار می‌دهد. من در درک و بهینه سازی چرخه ها و فرآیندهای توسعه نرم افزار، هم از منظر تجاری و هم از منظر فنی، بسیار خوب هستم.

گابی: در این مورد، چه نوع فرآیندهایی را هنگام برنامه ریزی یا نوشتن کد طی می کنید؟ آیا فکر می کنید راه درستی برای نوشتن کد وجود دارد؟

راکس: چیزی که به ذهن می‌رسد کاغذ است – من دوست دارم تمام اجزای سیستمی را که طراحی می‌کنم ابتدا روی کاغذ بکشم تا تصویر بصری زیبایی از نحوه اتصال آنها به هم داشته باشم و سپس شروع به اسکن برای الگوها کنم. شناسایی الگوها قطعاً یکی از بخش های مورد علاقه من در کاری است که انجام می دهم.

گابی: خب، الگوهای کد شما چیست؟ آیا کسی می تواند به یکی از برنامه های شما نگاه کند و بگوید که شما آن برنامه را نوشته اید؟

از MATLAB تا React & Go
راکس: هوم، سوال سختی است، اما من فکر می کنم که برخی از دوستان می توانند بگویند. من معتقدم که در نامگذاری متغیرها بد هستم، بنابراین حدس می‌زنم که این یک سبک خاص به حساب می‌آید. اما من همچنین فکر می کنم کد من به راحتی قابل دنبال کردن است، به خوبی ساختار یافته است، اما هنوز تعداد زیادی نظرات گم شده دارد. آیا فکر می کنید کد من را تشخیص می دهید؟

گابی: ام، فکر می کنم ممکن است. شما همچنین اعتبار و بررسی های سلامت عقل زیادی را انجام می دهید، این نیز یک حرکت امضا است. نه اینکه چیز بدی باشه

راکس: هاها، من دچار پارانوئید می شوم، به خصوص با زبان های تایپ نشده مانند جاوا اسکریپت. من می گویم تمرین خوبی است.

گابی: چه کارهای خوب دیگری را مشاهده می کنید؟

راکس: اوه، باید به یک سری اشاره کرد.

  • ساختار دایرکتوری درست، معقول و شهودی داشته باشید.
  • فایل های کد خود را کوتاه و متمرکز نگه دارید.
  • از اسناد درون خطی استفاده کنید، نظرات تمیز و مختصر بنویسید.
  • لینت و اجرای سبک کد.
  • پوشش تست واحد را بالای 90% نگه دارید.
  • زمانی را صرف نوشتن فایل‌های readme عالی کنید – من دوست دارم یک فایل readme پروژه اصلی را نگه دارم، و سپس یکی برای هر جزء مهم.

گابی: به طور کلی زبان برنامه نویسی مورد علاقه شما چیست؟ از کدام ابزار ها استفاده می کنید؟

راکس: با وجود اینکه اکنون دارم آن را کشف می‌کنم، Go به سرعت به محبوبیت من تبدیل می‌شود. من عاشق ترکیبی از سادگی و قدرتی هستم که Sublime ارائه می دهد. اما برای پروژه های بزرگتر، من همیشه کد ویژوال استودیو و افزونه های آن را انتخاب می کنم. همچنین با تشکر از Abhinav Asthana برای Postman و Linus Torvalds برای git! اوه، و اجازه دهید Docker و Kubernetes را فراموش نکنیم.

گابی: ما خوش شانس بودیم که شما را در تیم خود برای چندین سال در تیم خود داریم، و هزاران محصول را با هم ساخته ایم. تجربه Telepat شما چگونه بود؟

راکس: اگر بخواهم فقط یک کلمه را انتخاب کنم، می گویم رشد. با شما بچه‌ها، خانواده‌ای را پیدا کردم که بر دانش و اشتراک‌گذاری متمرکز هستند، و این مرا تشویق کرد که به طور مداوم از اشتباهاتم درس بگیرم و مهارت‌هایم را بهبود بخشم. من در این سفر اساساً شروع کردم

دوباره شرکت کاری که آنها می توانند انجام دهند این است که تغییرات کوچکتر را با دقت برنامه ریزی کنند تا تغییراتی را که می خواهند اجرا کنند پیش بینی کنند. کیا یکی از شرکت های بعدی است که این کار را انجام می دهد، زیرا شروع به ثبت اختراع لوگوی جدید در کره جنوبی کرده است.

از MATLAB تا React & Go

همانطور که می بینید، آرم ها بخش کوچکی از طراحی خودرو هستند، تنها به این دلیل که تعداد زیادی از آنها وجود دارد: با این وجود، اهمیت آنها بسیار زیاد است. یک لوگو با طراحی خوب در طول نسل ها قابل تشخیص است و به شرکت کمک می کند تا اعتماد مصرف کنندگان خود را حفظ کند. هدف یک لوگوی بازطراحی شده این است که این کار را ادامه دهد و در عین حال شرکت را قادر به جذب نسل های جدیدتر و اعتماد آنها کند.

تگ ها : react

سینا

نویسنده از: 1401/05/16

دیدگاه خود را بنویسید

17 − 4 =