آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس
طراحی سایت

آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس

در این مقاله در مورد آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس با هم صحبت میکنیم

سفارش طراحی سایت با بهترین طراحان سایت و متخصصین در مجموعه فریلنس پروژه

برای تغییر پیوند یکتا (permalink) در وردپرس، می‌توانید از مراحل زیر استفاده کنید:

آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس

ورود به داشبورد:

وارد داشبورد وردپرس خود شوید با وارد کردن آدرس وبسایت خود دنباله‌ی “/wp-admin” (مثلاً “www.example.com/wp-admin“) و وارد کردن اطلاعات ورود خود.

آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس
آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس

دسترسی به تنظیمات پیوند یکتا:

در منوی سمت چپ، بر روی “تنظیمات” کلیک کنید و سپس بر روی “پیوند یکتا” یا “لینک‌های دائمی” کلیک کنید.

انتخاب نوع پیوند:

در بخش تنظیمات پیوند یکتا، شما می‌توانید بین گزینه‌های پیشفرض یا سفارشی انتخاب کنید. گزینه‌های پیشفرض شامل ساختارهایی هستند که وردپرس برای پیوندها استفاده می‌کند. به عنوان مثال، ساختار “نام نوشته” برای پیوندها از عنوان نوشته استفاده می‌کند. اما اگر می‌خواهید ساختار سفارشی داشته باشید، می‌توانید گزینه “سفارشی” را انتخاب کنید.

سفارشی‌سازی پیوند یکتا:

اگر از گزینه سفارشی استفاده می‌کنید، می‌توانید ساختار دلخواه خود را برای پیوندها انتخاب کنید. شما می‌توانید از واژه‌ها و متغیرهای مختلفی مانند نام نوشته، نام دسته، نام برچسب و غیره استفاده کنید. همچنین، وردپرس به شما امکان می‌دهد پیشوند و پسوند سفارشی برای پیوندها تعیین کنید.

ذخیره تغییرات:

پس از تنظیم پیوند یکتا، باید تغییرات را ذخیره کنید. برای این کار، بر روی دکمه “ذخیره تنظیمات”، “به‌روزرسانی تنظیمات” یا مشابه آن کلیک کنید.

حالا پیوندهای سایت شما با ساختار جدیدی که تعیین کرده‌اید نمایش داده می‌شوند. از این پس، لینک‌ها به صورت یکتا و بر اساس ساختار پیوند یکتا تعیین شده توسط شما خواهند بود.

تغییر پیوند یکتا در وردپرس امکاناتی را برای بهینه‌سازی ساختار لینک‌های وبسایت شما فراهم می‌کند. این امکانات به شما اجازه می‌دهند که پیوندهای سازگار با سئو (SEO-friendly) و قابل خواندن برای کاربران را تنظیم کنید.

امیدوارم این مقاله در مورد آموزش تغییر پیوند یکتا در وردپرس مفید واقع شده باشد . نظرات خود را با ما در میان بگذارید

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *