آموزش تغییر سایز تصاویر بند انگشتی , میانه و بزرگ در وردپرس
طراحی سایت

آموزش تغییر سایز تصاویر بند انگشتی , میانه و بزرگ در وردپرس


در این مقاله با هم آموزش تغییر سایز تصاویر بند انگشتی , میانه و بزرگ در وردپرس را فرا میگیریم

سفارش طراحی سایت با بهترین متخصصان و طراحان سایت در فریلنس پروژه

در وردپرس، شما می‌توانید سایز تصاویر بند انگشتی (thumbnail)، تصاویر میانه (medium) و تصاویر بزرگ (large) را تغییر دهید. برای این کار، می‌توانید مراحل زیر را دنبال کنید:

آموزش تغییر سایز تصاویر بند انگشتی , میانه و بزرگ در وردپرس

ورود به داشبورد:

وارد داشبورد وردپرس خود شوید با وارد کردن آدرس وبسایت خود دنباله‌ی “/wp-admin” (مثلاً “www.example.com/wp-admin“) و وارد کردن اطلاعات ورود خود.

دسترسی به تنظیمات رسانه:

در منوی سمت چپ، بر روی “تنظیمات” کلیک کنید و سپس بر روی “رسانه” یا “تصاویر” کلیک کنید. این گزینه به شما امکان می‌دهد تنظیمات مربوط به تصاویر را مدیریت کنید.

تغییر سایز تصاویر:

در بخش تنظیمات رسانه، شما می‌توانید سایز تصاویر بند انگشتی، میانه و بزرگ را تغییر دهید. برای هر سایز، شما می‌توانید عرض و ارتفاع مورد نظر را به پیکسل تعیین کنید. همچنین، می‌توانید تیک گزینه “تغییر ابعاد تصویر اصلی” را فعال کنید تا تغییرات سایز تصاویر بر روی تصاویر اصلی نیز اعمال شود.

ذخیره تغییرات:

پس از تغییر سایز تصاویر، باید تغییرات را ذخیره کنید. برای این کار، بر روی دکمه “ذخیره تنظیمات”، “به‌روزرسانی تنظیمات” یا مشابه آن کلیک کنید.

اکنون، هربار که یک تصویر به عنوان بند انگشتی در وبسایت شما استفاده می‌شود، سایز تصویر به صورت خودکار با تنظیمات جدید تغییر خواهد کرد. همچنین، در هنگام بارگذاری تصاویر میانه و بزرگ، نیز تنظیمات جدید سایز به‌کار گرفته می‌شود.

توجه داشته باشید که تغییر سایز تصاویر بر روی تصاویر قبلی اعمال نمی‌شود و باید تصاویر را مجدداً بارگذاری کنید تا سایز جدید به‌کار گرفته شود.

امیدوارم این مقاله در مورد نحوه تغییر سایز تصاویر بند انگشتی , میانه و بزرگ در وردپرس مفید واقع شده باشد

مطالب مرتبط

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *