طراحی سایت

آموزش ایجاد برگه حریم خصوصی در وردپرس

در این مقاله در مورد آموزش ایجاد برگه حریم خصوصی در وردپرس با هم صحبت میکنیم

سفارش طراحی سایت با بهترین طراحان سایت و متخصصان در این زمینه در مجموعه فر یلنس پروژه

ایجاد برگه حریم خصوصی در وردپرس به شما امکان می‌دهد یک صفحه مجزا برای نمایش سیاست حفظ حریم خصوصی و جمع‌آوری اطلاعات کاربران خود ایجاد کنید. در اینجا یک راهنمای مرحله به مرحله برای ایجاد برگه حریم خصوصی در وردپرس آمده است:

آموزش ایجاد برگه حریم خصوصی در وردپرس

ورود به داشبورد:

وارد داشبورد وردپرس خود شوید با وارد کردن آدرس وبسایت خود دنباله‌ی “/wp-admin” (مثلاً “www.example.com/wp-admin“) و وارد کردن اطلاعات ورود خود.

ایجاد برگه جدید:

در منوی سمت چپ، بر روی “برگه‌ها” کلیک کنید و سپس بر روی “افزودن جدید” کلیک کنید. این کار صفحه‌ای جدید را برای نمایش سیاست حریم خصوصی ایجاد می‌کند.

تنظیم عنوان برگه:

در قسمت “عنوان”، عنوان برگه حریم خصوصی را وارد کنید. مثلاً “سیاست حفظ حریم خصوصی”.

ایجاد محتوا:

در قسمت “محتوا”، متن سیاست حریم خصوصی خود را وارد کنید. شما می‌توانید از قالب‌بندی متن، تصاویر و لینک‌ها برای بهبود ظاهر برگه استفاده کنید. همچنین، شما ممکن است الزامات قانونی خاصی را برای سیاست حریم خصوصیتان داشته باشید، پس از نظر حقوقی و قوانین مربوطه اطمینان حاصل کنید.

ذخیره برگه:

پس از ایجاد محتوا، بر روی دکمه “انتشار” یا “به‌روزرسانی” کلیک کنید تا تغییرات ذخیره شود و برگه حریم خصوصی منتشر شود.

اضافه کردن لینک به منو:

اگر می‌خواهید برگه حریم خصوصی در منوی وبسایت نمایش داده شود، باید آن را به منوی اصلی یا منوی دلخواه خود اضافه کنید. برای این کار، به قسمت “نمایش” بروید و گزینه “لینک سفارشی” را انتخاب کنید. سپس عنوان برگه و آدرس برگه حریم خصوصی را وارد کنید و دکمه “افزودن به منو” را بزنید.

حالا برگه حریم خصوصی شما ایجاد شده و می‌توانید آن را بررسی کنید و در صورت نیاز، ویرایش یا به‌روزرسانی کنید.

آموزش ایجاد برگه حریم خصوصی در وردپرس ( اضافه کردن به منو )

پس از ایجاد برگه حریم خصوصی، ممکن است نیاز داشته باشید آن را به منوی وبسایت خود اضافه کنید تا کاربران به راحتی به آن دسترسی پیدا کنند. برای اضافه کردن برگه حریم خصوصی به منو، مراحل زیر را دنبال کنید:

ورود به داشبورد:

وارد داشبورد وردپرس خود شوید با وارد کردن آدرس وبسایت خود دنباله‌ی “/wp-admin” (مثلاً “www.example.com/wp-admin“) و وارد کردن اطلاعات ورود خود.

ویرایش منو:

در منوی سمت چپ، بر روی “نمایش” و سپس “منوها” کلیک کنید. سپس منویی که می‌خواهید برگه حریم خصوصی را به آن اضافه کنید را انتخاب کنید.

اضافه کردن برگه به منو:

در صفحه ویرایش منو، بخش “برگه‌ها” را انتخاب کنید و سپس برگه حریم خصوصی را انتخاب کنید. سپس بر روی دکمه “افزودن به منو” کلیک کنید تا برگه به منو اضافه شود.

تنظیمات منو:

حالا برگه حریم خصوصی به منو اضافه شده است. شما می‌توانید ترتیب نمایش برگه را با کشیدن و رها کردن آن در لیست منو تغییر دهید. همچنین می‌توانید برگه را به عنوان زیرمنو برای یک برگه دیگر در منو قرار دهید.

ذخیره تنظیمات:

پس از انجام تغییرات، بر روی دکمه “ذخیره منو” کلیک کنید تا تنظیمات منو ذخیره شود.

حالا می‌توانید وبسایت خود را بررسی کنید و ببینید که برگه حریم خصوصی به منو اضافه شده است. با کلیک بر روی لینک مربوط به برگه حریم خصوصی، کاربران به صفحه حریم خصوصی هدایت می‌شوند و می‌توانند سیاست‌ها و مقررات حفظ حریم خصوصی را مطالعه کنند.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *