روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت
طراحی سایت

روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت

8 روش برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت به وب سایت شما. در این مقاله به بررسی روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت می پردازیم

برای برخی، بک لینک ها فاکتور شماره یک رتبه بندی وب سایت هایشان هستند. اگر از این استراتژی استفاده کنید، ایجاد بک لینک های با کیفیت بالا به وب سایت شما نه تنها می تواند رتبه موتور جستجوی شما را افزایش دهد، بلکه می تواند منجر به افزایش ترافیک ارگانیک نیز شود.

سفارش ساخت سایت در فریلنس پروژه

و بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) یعنی آوردن بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت شما!

پیدا کردن برخی از بک لینک ها سخت تر از سایرین است، اما اگر ترافیک شما را از موتورهای جستجو افزایش دهند، مطمئناً ارزش تلاش را دارد!
این تکنیک ها را برای به دست آوردن بک لینک های با کیفیت و جذب بازدیدکنندگان بیشتر به وب سایت خود امتحان کنید:

روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت روش 1 ایجاد لینک شکسته.

این روش شامل تماس با مدیر وب سایت برای گزارش لینک های شکسته در وب سایت آنها است. در حین انجام این کار، پیشنهاد می‌کنید یک پیوند به وب‌سایت خود اضافه کنید.

روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت
روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت


از آنجایی که شما با یافتن این لینک خراب به مدیر وب سایت کمک می کنید، احتمال اینکه آنها لینک را با لینک شما جایگزین کنند یا یکی از لینک های شما را اضافه کنند بسیار زیاد است.
وب‌سایت‌های باکیفیت را در زمینه کاری خود بررسی کنید، و از روش گفته شده استفاده کنید بنابراین هر لینک که از شما درون آن سایت ها قرار بگیرند به این معنی است که یک بک لینک با کیفیت به دست آورده اید

شماره 2 تکنیک آسمان خراش.

این روش سه مرحله دارد:
محتوایی را پیدا کنید که پیوندهای زیادی به آن اشاره دارد.
محتوایی بهتر یا ارزشمندتر از آن محتوا ایجاد کنید و آن را در وب سایت خود منتشر کنید.
با کسانی که به متن اصلی پیوند می دهند تماس بگیرید و از آنها بپرسید که آیا در عوض به محتوای با کیفیت بالاتر شما پیوند می دهند. برخی این کار را انجام خواهند داد!

روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت شماره 3 یک اینفوگرافیک ایجاد کنید.

این یکی از محبوب‌ترین راه‌ها برای ایجاد بک لینک است. دلیل این امر این است که اینفوگرافیک ها به راحتی قابل درک و اشتراک گذاری هستند.
برای انجام این کار، باید یک موضوع مناسب در زمینه خود پیدا کنید، شاید یک موضوع پرطرفدار، داده ها را جمع آوری کنید، و فردی را پیدا کنید که این داده ها را از نظر بصری جذاب کند، یا خودتان این کار را با استفاده از سایتی مانند Canva انجام دهید.
مطمئن شوید که لینک های وب سایت خود را در اینفوگرافیک قرار دهید.
پس از ایجاد اینفوگرافیک، آن را به وب سایت و حساب های رسانه های اجتماعی خود اضافه کنید، جایی که احتمالاً به اشتراک گذاشته می شود.

شماره 4 مقالات مهمان بنویسید.

وقتی مقالاتی را برای قرار دادن در وب سایت های دیگر ایجاد می کنید، می توانید محتوای خود را در مقابل مخاطبان جدید قرار دهید. این امر باعث می شود که وب سایت خود در معرض دید قرار بگیرید.
این روش نه تنها برای ایجاد بک لینک مهم خوب است، بلکه می تواند شهرت و فالوورهای شبکه های اجتماعی شما را نیز افزایش دهد.

شماره 5 از رقبای خود جاسوسی کنید.

وقتی از رقبای خود جاسوسی می کنید، ایده بهتری از محتوایی که آنها ایجاد می کنند و بک لینک هایی که می سازند به دست خواهید آورد. سپس می توانید محتوای (بهتر) را در مورد موضوعات مشابه بسازید و از بسیاری از وب سایت هایی که به رقیب شما لینک می دهند، بک لینک دریافت کنید.

شماره 6 یک توصیه نامه بنویسید.

در بسیاری از مواقع، می توانید در ازای یک توصیه نامه ( در صنعت تبلیغات، تستیمونیال یا شهادت مشتریان یا همان توصیه‌نامۀ مشتریان (Testimonial)، به نوشته یا صحبت نمایندۀ مشتری دربارۀ محصول یا خدمت خاصی از کسب‌و‌کارها اطلاق می‌شود که معمولاً در صفحۀ اول سایت‌ها به نمایش گذاشته می‌شود. )، یک بک لینک دریافت کنید.
لیستی از محصولاتی که استفاده می کنید تهیه کنید و با صاحب وب سایتی که این محصول را تبلیغ می کند تماس بگیرید. تا زمانی که بتوانید لینکی به وب سایت خود قرار دهید، پیشنهاد دهید برای محصول آنها یک توصیه نامه ارائه دهید.

شماره 7 به یک سازمان غیرانتفاعی کمک مالی کنید.

برای سازمان‌های غیرانتفاعی معمول است که پیوندهایی به وب‌سایت‌های کسب‌وکارهایی که به آنها کمک مالی می‌کنند اضافه کنند. به سادگی یافتن سازمان، پر کردن مبلغی که می‌خواهید اهدا کنید و نوشتن URL خود است.

( روش های بدست آوردن بک لینک های با کیفیت ) 8 مصاحبه کنید.

هنگامی که به عنوان یک مرجع در جایگاه خود شناخته شدید، متوجه خواهید شد که دیگران مستقیماً برای مصاحبه به شما مراجعه خواهند کرد. بسیاری در مواد تبلیغاتی خود برای مصاحبه و همچنین در خود مصاحبه به وب سایت شما پیوند می دهند.
در همین حال، قبل از اینکه دیگران به شما مراجعه کنند، به دنبال وب سایت هایی باشید که به دنبال مصاحبه شوندگان هستند. با آنها تماس بگیرید و به آنها بگویید که مایلید در مصاحبه ها شرکت کنید و چه دانشی می توانید داشته باشید.

ایجاد بک لینک می تواند یک چالش باشد، اما استفاده از این استراتژی ها مطمئنا به شما کمک می کند تا بک لینک های با کیفیتی را که به دنبال آن هستید بسازید.

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *