تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات وبلاگ
برنامه نویسی و وردپرس, طراحی سایت

تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات وبلاگ


در این مقاله در مورد تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات وبلاگ با هم صحبت میکنیم

در وردپرس، شما می‌توانید تعداد نوشته‌هایی که در هر صفحه از وبلاگ نمایش داده می‌شوند را تنظیم کنید. این تنظیمات مربوط به نمایش نوشته‌ها در صفحات برگه‌های وبلاگ است.

تنظیم تعداد نوشته ها در صفحات وبلاگ


برای تغییر تعداد نوشته‌ها در صفحات وبلاگ، می‌توانید به مرحله‌های زیر عمل کنید:

  1. وارد پیشخوان وردپرس شوید.
  2. در منوی سمت چپ، بر روی “تنظیمات” کلیک کنید و سپس بر روی “خواندن” کلیک کنید.
  3. در بخش “تنظیمات صفحه نمایش”، تنظیماتی با عنوان “بیشترین تعداد نوشته ها در هر برگه وبلاگ ” را خواهید دید.
  4. این تنظیم را براساس تعداد نوشته‌هایی که می‌خواهید در هر صفحه نمایش داده شوند، تغییر دهید. برای مثال، اگر می‌خواهید 6 نوشته در هر صفحه نمایش داده شود، مقدار 6 را وارد کنید.
  5. پس از تغییر تنظیمات، بر روی “ذخیره تغییرات” کلیک کنید تا تنظیمات ذخیره شود.

با انجام این مراحل، تعداد نوشته‌هایی که در هر صفحه از وبلاگ نمایش داده می‌شوند، تغییر خواهد کرد و بر اساس تنظیمات جدید شما نوشته‌ها در صفحات برگه‌های وبلاگ نمایش داده خواهند شد.

سفارش طراحی سایت با بهترین طراحان سایت و متخصصین در فریلنس پروژه

مشاهده تغییرات:

پس از ذخیره تنظیمات، به وبلاگ خود مراجعه کنید و صفحه‌های برگه وبلاگ را باز کنید. شما می‌توانید تعداد نوشته‌هایی که در هر صفحه نمایش داده می‌شوند را براساس تنظیمات جدید مشاهده کنید. اگر تعداد نوشته‌ها براساس تنظیمات شما تغییر کرده است، این نشان دهنده موفقیت تغییرات است.

توجه داشته باشید که این تنظیمات تنها بر روی برگه‌های وبلاگ تأثیر دارند و روی برگه‌های دیگر سایت تأثیری ندارند. همچنین، در بعضی از قالب‌ها و قالب‌های سفارشی، این تنظیمات قابل دسترسی نیستند و شما باید از روش‌های دیگری برای تنظیم تعداد نوشته‌ها استفاده کنید، مانند استفاده از کدهای قالب یا افزونه‌های مربوطه.

با این روش‌ها و تنظیمات، شما می‌توانید تعداد نوشته‌هایی که در هر صفحه از وبلاگ نمایش داده می‌شود را در وردپرس تغییر دهید و مطابق با نیازهای خود تنظیمات مورد نظر را انجام دهید.

مطالب مرتبط

نظرات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *